کسب و کار مدیریت و رهبری

کتاب مبانی فلسفی و تئوری های رهبری و رفتار سازمانی فصل ۴ دکتر سید علی اکبر افجه

ketabe-mabaani-falsafi-va-teorihaye-rahbari

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

کتاب مبانی فلسفی و تئوری های رهبری و رفتار سازمانی فصل ۴ دکتر سید علی اکبر افجه

اسلاید 1: کتاب مبانی فلسفی و تئوریهای رهبری و رفتار سازمانیدکتر سید علی اکبر افجهبخش چهارم : نقش سازمان در رفتار فردی و گروهیفصل چهاردهم: فرهنگ سازمانیاحسان اله شافعی(یادآوری فصل دهم) هافستد در تحقیق خود این عقیده را نیز مطرح کرد که هر یک از تئوریهای انگیزش بیانگر یک سلسله از ارزشهای فرهنگی است و به تجربه می توان گفت که هر تئوری انگیزش زمانی بهترین نتیجه را می دهد که در موقعیت و شرایط فرهنگی مخصوص به خود از آن استفاده شود.

اسلاید 2:

اسلاید 3: مظاهر و نهادهای فرهنگیآداب لباس پوشیدن در آن سازمانداستانهایی که مردم درباره نحوه کارکردن می گویندقوانین و روشهای اداره سازمانروابط و سازمان غیر رسمی پنهانینحوه تشریفات و مراسموظایفسیستم پرداختزبان تخصصیطنز و لطیفه هایی که فقط اعضای داخل سازمان آن را می فهمندطرح ها یا نحوه شکل دهی این تفسیرها و روشی که ارائه می شود خود تشکیل فرهنگ می دهد.اختلاف های بسیاری بین این تعاریف و تفاسیر حتی بین فرهنگهایی که از بنیان یکسان برخوردارند، وجود دارد.

اسلاید 4: یکپارچگی فرهنگیمعتقد به وحدت فرهنگ هستند و عمدتاً رهبران را خالق فرهنگ و انتقال آن می باشند.رهبران فرهنگ وفاداری و تعهد قوی و افزایش بهره وری را همراه با سودآوری در سازمان پرورش می دهند.Integration perspective

5,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید