haft-tank-virangar-irani

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “۷ تانک ویرانگر ایرانی”

۷ تانک ویرانگر ایرانی

اسلاید 1: بسم الله الرحمن الرحیم

اسلاید 2: موضوع پاورپوینت :7 تانک ویرانگر ایرانی A.Mکاری از :

اسلاید 3: مقدمه :در یک دهۀ اخیر ، سیرتکاملی و پیشرفت تانک های تولیدی در ارتش ایران بسیار سریع بوده به طوری که در تولید این ماشین جنگی قدرتمند به خودکفایی رسیده است .

اسلاید 4: ذوالفقار 1 :ذوالفقار 1 اولین مدل این تانک بود که در سال 1380 تولید شد. این تانک از یک موتور دیزلی با قدرت 780 اسب بخار استفاده می کند و سیستم کنترل آتش آن امکان شلیک در حرکت را برای تانک فراهم می کند. در این تانک، می توان سیستم هشدار دهنده و پدافند لیزری ساخت سازمان صنایع دفاع ایران را نیز دید. این سیستم می تواند کاربران خود را با تابش پرتو های لیزر هدایت کننده، از جنگ افزار های هدایت شوندۀ ضد تانک آگاه کند. پدافند مورد استفاده این سیستم به صورت انتخابی، می تواند ترکیبی از پرتاب کننده های نارنجک دودزا باشد. این کار باعث شکستن قفل لیزری پرتابگر های دشمن می شود. پوشش این سیستم هشدار دهنده 360 درجه در افق و 60 درجه در ارتفاع است.

اسلاید 5: ذوالفقار 3 :ذوالفقار3، سومین و پیشرفته ترین تانک خانوادۀ ذوالفقار است. یکی از نکات بسیار مهم در این تانک،سامانۀکنترل آتش این تانک است.سامانۀ کنترل آتش این تانک یک سیستم چند منظوره است که توانایی های قابل توجهی را در اختیار افراد نظامی قرار می دهد، از جمله ثابت نگاه داشتن توپ در هنگام انواع مانور ها و چرخش ها، امکان درگیری با اهداف ثابت و متحرک، قابلیت انتقال اطلاعات به کامپیوتر درون تانک برای تخمین زاویة مورد نظر برای شلیک، قابلیت شبکه شدن با سامانه های دید در شب موجود در تانک. متخصصان ارتش با افزودن بر عرض این تانک، باعث افزایش سرعت آن شده اند. سیستم فشنگ گذاری تمام اتوماتیک، مسافت یاب لیزری، توپ 125 میلی متری بدون خان، قابلیت پرتاب موشک های کورکننده رادارهای دشمن و سیستم های آشکارسازی مادون قرمز از دیگر خصوصیات این تانک پیشرفته ایرانی است.

900 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید