20000 تومانی

Sport at home (ورزش در خانه) مخصوصا دوران کرونا

Sport-At-Home

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 20 اسلاید ⋆هم برای مبحث درسی میشه استفاده کرد هم غیر درسی ⋆اسلاید های متفاوت و جذاب ⋆کیفت عکس های بالا ⋆عکس های متفاوت ⋆۲0 صفحه ⋆اگه خواستین تغییر دادع میشه ⋆قیمت هم شاید کم کردم🤔
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
20 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “Sport at home (ورزش در خانه) مخصوصا دوران کرونا”

Sport at home (ورزش در خانه) مخصوصا دوران کرونا

اسلاید 1: http://www.free-powerpoint-templates-design.comورزش در خانهاسمتون :)

اسلاید 2: چرا باید ورزش کنیم؟ورزش و اهمیت ورزش در خانه به دلیل مهم بودن در سلامتی بدن بسیار حائزاهمیت است. ورزش کردن از جمله کارهای مهمی است که به هیچ وجه نباید از برنامه ی ما حذف شود. اگر تمایلی به باشگاه رفتن ندارید می توانید با انجام حرکات مفید و کاربردی و با ساختن یک باشگاه کوچک کم هزینه برای خود در خانه به فعالیت بپردازید بدون آن که استرس چیزی را داشته باشید، یا از طرف کسی مورد قضارت قرار بگیرید.

اسلاید 3: با ورزش کردن اعصاب را آرام می شود. فکر و خیال در زندگی زیاد است و باعث استرس در فرد می شود، حتی اندیشیدن به ورزش کردن نیز ممکن است بعضی از افراد را دچار استرس کند، اما وقتی شما شروع به ورزش می کنید این استرس کاهش پیدا می کند و به آرامش خاصی دست پیدا می کنید.افرادی که آشفته هستند و آرامش روحی و روانی ندارند، می توانند به ورزش روی آورند، که ورزش به طور معجزه آسایی نتیجه مثبتی در ذهن و روان فرد ورزشکار دارد. ورزش کردن علاوه بر حفظ سلامتی انسان خلق و خوی او را تغییر داده و حتی مانع از گوشه گیری و افسردگی فرد می شود.01ورزش، استرس را کم می کند:

اسلاید 4: 02ورزش به ادم انرژی می دهد:شما اگر وقتی برای ورزش کردن ندارید می توانید با تمرینات ساده فقط نیم ساعت از زمان خود را در طول روز به ورزش اختصاص دهید، که همان نیم ساعت کل انرژی روزتان را تامین می کند و شما را برای انجام فعالیت های روزانه آماده می کند. ممکن است شما باور نداشته باشید که نیم ساعت ورزش کردن می تواند کل روزتان را بسازد.دانشمندان این موضوع را به اثبات رسانده اند که در هنگام ورزش اندورفین وارد خون می شود و انرژی بدن را تامین می کند و باقی روز احساس بهتری خواهید داشت. علاوه بر انرژی استقامت بدن نیز بالا می رود در این صورت کار های خود را از جمله خرید کردن و غیره را بهتر و با انرژی بیشتری انجام می دهید.

اسلاید 5: با انجام کار های روزانه نیز می توانید به ورزش بپردازید، یعنی همانطور که فرزندتان را به پارک می برید، با آنان دوچرخه سواری کنید و خودتان هم به فعالیت هر چند کوچک بپردازید، در این صورت با یک تیر دو نشان می زنید. این گونه هم ورزش می کنید و هم از بودن در کنار فرزند و خانواده خود لذت می برید.روش و اهمیت ورزش در خانهاین را بدانید که کلید موفقیت این است که از زمان خود بهترین بهره را ببرید و به کار بیهوده نپردازید. برای فرزندان خود وقت بگذارید و با بازی کردن با آن ها خود نیز تحرک داشته باشید. می توانید برای رفتن به محل کار، آن مسیر را به پیاده روی بپردازید و یا با دوستان و همکاران خود به پیاده روی و ورزش های مورد علاقه ای که دوست دارید انجام بدهید، بروید.شما برای انجام فعالیت حتما نباید به باشگاه بروید، می توانید در کنار انجام کار های روزانه تحرک هم داشته باشید و مراقب سلامتی خود باشید. حتی اگر وقتی هم برای ورزش ندارید ولی باید برای حفظ سلامتی مقدار کوتاهی از زمان خود را به تحرک بپردازید. می توانید 10 دقیقه طناب بزنید یا نیم ساعت به پیاده روی بروید. به هر حال با وجود مشغله هرگز از ورزش غافل نشوید که کلید سلامتی تحرک و ورزش است.03ورزش به وقت آنچنانی نیاز ندارد:

اسلاید 6: روش و اهمیت ورزش در خانه فراوان می باشد. تمرین و ورزش اثرات مثبت زیادی در زندگی و سلامت ما دارد. بعضی از افراد به دلیل مشکلات و مشغله هایی که دارند وقتی برای ورزش کردن ندارند، اما با توجه به فوایدی که ورزش در سلامتی و تناسب اندام افراد دارد این امر مهم را نباید از برنامه ی خود حذف کنید.شما می توانید زمان اندکی از وقت خود را برای ورزش بگذارید، به پیاده روی بروید یا در خانه ورزش کنید. با ساده ترین کار ها و وسیله ها در خانه برای خود یک باشگاه کوچک درست کنید و در آنجا به فعالیت بپردازید. ورزش در خانه اثرات و فواید مثبتی در زندگی همه ما دارد که به آن ها اشاره می کنیم، این فواید عبارت اند از:فواید و اثرات مثبت ورزش در خانه

20,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید