SSH

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلايدهاي پاورپوينت: 33 اسلايد پروتکل SSH یا Secure Shell یک سازوکار برای برقراری ارتباط امن بین کاربر (Client) و سرور (Server) می‌باشد که از طریق فرامین متنی امکان ارتباط با کامپیوترهای لینوکسی را برای ما فراهم می‌کند، در حقیقت می‌توان این پروتکل را نمونه‌ای امن برای Telnet تلقی کرد. برای اینکه بدانیم این پروتکل چگونه کار می‌کند و چه نقشی در شبکه‌های کامپیوتری دارد، با ما همراه باشید. لازم به ذکر است که با توجه به آموزش عملی دستورات متنی SSH، این پاورپوینت مرجع جامع و کاملی برای یادگیری تئوری و عملی SSH می‌باشد که با دانلود آن با یک تیر، دو نشان می‌زنید.
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
650 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [2 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “SSH”

SSH

اسلاید 1: (Secure Shell)SSH

اسلاید 2: تاریخچهکه امروزه SSH نام دارداین فکر در نهایت منجر به ایجاد یک Shellامن شدبه فکر ایجاد یک شبکه‌ی امن افتاداطلاعات مهمی مثل رمز و نام‌های کاربری در شبکه‌ی دانشگاه مورد Sniff قرار گرفتدر سال 1995 یک دانشجوی دانشگاه Helsinki به نامTatu Ylonen

اسلاید 3: پروتکل ارتباطی امن بر پایه‌ی TCP/IP بین سرور و کلاینتبا رمزگذاری داده‌ها از افشای اطلاعات در طول مسیر جلوگیری کردهباعث از بین رفتن احتمال دسترسی به داده‌های شبکه توسط دیگرانمدیریت رایانه‌ها از راه دور توسط مدیران سیستممعرفی SSHSSH مخففSecure Shell است

اسلاید 4: مزایای استفاده از SSHعدم اتصال به سرور جعلیرمزگذاری داده‌هایک‌پارچگی داده‌هاقابلیت فشرده‌سازی

اسلاید 5: رمزگذاری داده‌هانیاز به یک اتصال امن بین سرور و کلاینت ‌ها و همچنین جلوگیری از Sniff، مهم‌ترین دلیل استفاده از SSH می‌باشد.

اسلاید 6: یکپارچگی داده‌هاجلوگیری ازInsertion & Replay Attack و همچنین شبیه‌سازی و یا جایگزینی پکت‌ها در طول مسیر

اسلاید 7: قابلیت فشرده‌سازیبا استفاده از SSH، اطلاعات ارسالی فشرده می‌شوند که این کار در ارتباطات کم‌سرعت بسیار حائز اهمیت است.

20,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید