شرایط و قوانین

مجموعه‌ی ppt.ir ، به منظور ارائه‌ی هرچه بهتر خدمات و ایجاد محیطی مناسب‌تر برای اشتراک پاورپوینت، شرایطی برای استفاده از سایت در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید در مورد این شرایط با ما صحبت کنید و پیشنهادات خود را برای تکمیل و اصلاح آن بدهید. شرایط استفاده از سرویس ppt.ir :

۱- استفاده از خدمات سایت رایگان بوده و افراد عادی هیچگونه حق عضویتی پرداخت نمی‌کنند. (حق عضویت تنها برای سازمان‌ها و اشخاص حقوقی دریافت می‌گردد.)

۲- انتشار پاورپوینت‌های رایگان با ذکر منبع بلامانع است.

۳- انتشار پاورپوینت‌های غیر رایگان در فضای مجازی، ممنوع بوده و صاحب پاورپوینت می‌توانند این موضوع را به صورت قانونی پیگیری کنند.

۴- در صورتی که افراد عادی، نام کاربری خود را همچون نام یک نهاد حقوقی انتخاب کنند، با درخواست نهاد مربوطه نام کاربری آن‌ها به یک نام کاربری حقیقی تغییر پیدا خواهد کرد.

۵- درصورتی که شما فروشنده پاورپوینت هستید، ۲۵ درصد فروش به عنوان کارمزد و اگر فروشنده قالب پاورپوینت هستید، ۵۰ درصد فروش به عنوان کارمزد (جهت رفع هزینه‌های جاری سایت)، از مبلغ فروش کسر خواهر شد. همچنین قیمت‌گذاری تمامی فایل‌های پاورپوینت توسط ppt.ir انجام خواهد گرفت و فروشندگان تنها می‌توانند قیمت پیشنهادی خود را اعلام کنند و تصمیم گیری نهایی با سایت است. درضمن پس از رسیدن حجم فروشتان به مرز ۲۰ هزار تومان می‌توانید درخواست تسویه حساب بدهید. (تسویه‌ها هر ماه در نیمه ماه و پایان ماه انجام می‌شود. در صورتیکه کمتر از این مبلغ فروش داشته‌اید، وبسایت ppt.ir در دو نوبت شهریورماه و اسفندماه بنا به درخواست شما تسویه حساب می‌کند.)

۶- اگر پاورپوینتی که شما برای فروش در سایت قرارداده‌اید را از سایت دیگری دانلود کرده باشید امکان افزودن پاورپوینت توسط شما لغو می‌شود.

۷- تخفیف های اعمال شده توسط سایت ppt.ir بر روی تمامی محصولاتی که توسط کاربران بر روی سایت قرار گرفته نیز به تشخیص این وب سایت اعمال خواهد شد و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این موضوع ندارد.

۸- صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

۹- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

۱۰- سایت ppt.ir هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و کیفیت فایل ها و ایرادات احتمالی ناشی از عدم اطلاع کافی کاربر از نحوه کار با محصول خریداری شده ندارد.

۱۱- شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچگونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

۱۲- کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد می‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

۱۳- شما نمی‌توانید محصولات دانلود شده از پی‌پی‌تی‌ و پی‌پی‌تی‌المنت را به هر نحوی به فروش برسانید، هرگونه فروش پیگرد قانونی دارد.

۱۴- وب سایت ppt.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال قیمت و محتوای پاورپوینت های رایگان و غیر رایگان و پاورپوینت های منتشر شده توسط کاربران ندارد و مسئولیت چک کردن محتوا قبل از خرید به عهده کاربران است و سایت ppt.ir پلتفرمی برای به اشتراک گذاری پاورپوینت می باشد

۱۵. برخی از فایل‌هایی که بر روی وب سایت PPT.ir قرار گرفته است از سرتاسر فضای مجازی جمع‌آوری شده است و به صورت رایگان بوده‌اند سایت PPT.ir اقدام به جمع آوری، دسته‌بندی، نمایش آنلاین، پشتیبانی و… این فایل‌های نموده است و هزینه‌ای که بابت این نوع فایل‌ها از کاربران دریافت می‌شود صرفا هزینه انجام این خدمات است و بابت “خود فایل” هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.

۱۶. اگر هر شخصی حقیقی یا حقوقی نسبت به فایلی که در وب سایت PPT.ir منتشر شده است ادعای مالکیت دارد وب سایت PPT.ir اعلام می‌دارد که آماده است تا آن فایل را بنا به دستور مالک فایل از روز روی سایت پاک نماید یا با ساختن یک اکانت در وب سایت PPT.ir آن را به حساب مالک فایل منتقل نماید.

۱۷- وب سایت ppt.ir هر ساله در یک یا چند نوبت حداقل مقدار برداشت را به کمترین مقدار ممکن می رساند چنانچه مبلغ درخواستی به حداقل مبلغ قابل پرداخت نرسد، مبلغ مورد نظر به کاربر پرداخت نخواهد شد و کاربر هیچ گونه حقی نسبت به مبلغ مورد نظر نخواهد داشت.

۱۸- اگر کاربر برای برداشت موجودی حساب خود درخواست نکند سایت در قبال پرداخت مبلغ به کاربر مسئولیتی از بابت پیگیری های لازم ندارد.

۱۹- اگر کاربر خریدار یک فایل از سفارش خود ناراضی بود می تواند سفارش را برگشت زده و مبلغ پرداختی خود را تماما پس بگیرد و برای این کار می تواند از طریق ایمیل یا واتساپ اقدام نماید تمامی فروشندگان باید این قانون رو متوجه باشند و با آن موافقت نمایند در غیر این صورت می توانند درخواست بستن حساب خود را به سایت ارسال کنند.

۲۰- کاربری که شماره شبای خود را اشتباه وارد کرده و یا شماره شبای بانک وارد شده خطا بدهد باید خود شماره شبا را اصلاح کند و مسئولیتی از این اشتباه متوجه سایت PPT.ir نخواهد بود.

۲۱- کاربری که ایمیل خود را اشتباه وارد کرده مسئولیت های وارده از این اشتباه متوجه کاربر خواهد بود و سایت هیچ مسئولیتی در قبال اشتباهات کاربر نخواهد داشت.

۲۲- تمامی کاربران باید متوجه باشند که اشتباهات، اتفاقات و رخ دادهای حاصل از باگ های نرم افزاری و سخت افزاری روی داده از سوی سایت ppt.ir کاملا امری طبیعی است و هیچ مسئولیتی از بابت موارد یاد شده متوجه سایت ppt.ir نخواهد بود و کاربر با استفاده از سایت این موارد را پذیرفته است.

۲۳- تسویه با کاربران ممکن است از تاریخ های اعلام شده توسط سایت تا مدت ۳ ماه با تاخیر انجام شود کاربر با استفاده از سایت این موارد را پذیرفته است.

۲۴- کاربران گرامی با ثبت نام در سایت تمامی شرایط و قوانین سایت را از نظر شرع و قانون کشور جمهوری اسلامی پذیرفته اید

۲۵- هر گونه اشتباه از سوی کاربران تنها متوجه کاربر خواهد بود و سایت هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد

۲۶- اگر فایل خریداری شده برای کاربر ارسال نشد کاربر باید خود پیگیری نماید و هیچ مسئولیتی از این بابت متوجه سایت نخواهد بود.

با تشکر