راهنما

عناوین راهنمایی‌ها (می‌توانید برای دسترسی سریع‌تر یکی از این گزینه‌ها را انتخاب کنید) :

۱- می‌خواهم پاورپوینت دانلود کنم/بخرم.
۲- می‌خواهم پاورپوینت خودم را از طریق ppt.ir رایگان به اشتراگ بگذارم/بفروشم.
۳- می‌خواهم صفحه شخصی درست کنم.
۴- می‌خواهم صفحه سازمانی درست کنم.
۵- می‌خواهم از طریق سایت ppt.ir تبلیغ کنم.


۱- می‌خواهم پاورپوینت دانلود کنم/بخرم.

گام اول: برای دانلود/خرید پاورپوینت ابتدا ثبت نام کنید. (ثبت نام رایگان است، اما برای تکمیل فرآیند ثبت‌نام باید ایمیل صحیح وارد کنید.)
گام دوم: حالا به هر پاورپوینتی که نیاز دارید، دسترسی دارید. رایگان‌ها را می‌توانید دانلود کنید , غیر رایگان‌ها را هم می‌توانید خریداری کنید و تا سه بار دانلود کنید. (لیست پاورپوینت‌های خریداری شده و دانلود شده در حساب کاربری شما موجود است.)
لازم است بدانید که برای مشاهده پاورپوینت‌های رایگان سایت، نیازی به ثبت‌نام نیست و تنها برای دانلود آن‌ها باید ثبت‌نام کنید.


۲- می‌خواهم پاورپوینت خودم را از طریق ppt.ir رایگان به اشتراک بگذارم/بفروشم.

گام اول:شما باید در سایت ثبت‌نام کنید.
گام دوم: پس از آن می‌توانید از بخش طریق پاورپوینت‌های من (در پنل حساب کاربری) ، بر روی گزینه افزودن پاورپوینت کلیک کنید.
گام سوم: در این بخش باید قیمت پاورپوینت را انتخاب کنید. اگر قیمت پاورپوینت را ۰ انتخاب کنید، پاورپوینت شما رایگان منتشر خواهد شد. حداکثر ۱۲ ساعت طول می‌کشد تا ما پاورپوینت را تایید و منتشر کنیم.
لازم به ذکر است که در صورتی که پاورپوینت شما غیر رایگان باشد، ۵ درصد از هر فروش به عنوان کارمزد برای مجموعه ppt.ir خواهد بود.


۳- می‌خواهم صفحه شخصی درست کنم.

وقتی شما در سایت ثبت نام کنید، خود به خود برای شما یک صفحه شخصی ساخته می‌شود. شما از پنل حساب کاربری می‌توانید حساب شخصی خود را ببینید و اطلاعات آن را ویرایش کنید.


۴- می‌خواهم صفحه سازمانی درست کنم.

برای ساخت صفحه‌ی سازمانی باید با ما تماس بگیرید. ایجاد صفحه سازمانی فعلا رایگان است و از این فرصت می‌توانید استفاده کنید. فرآیند ساخت صفحه سازمانی بسیار ساده و سریع خواهد بود.


۵- می‌خواهم از طریق سایت ppt.ir تبلیغ کنم.

شما برای تبلیغ می‌توانید با ما تماس بگیرید. شما می‌توانید در ابتدای هر پاورپوینت (به صورت مجزا در هر دسته از پاورپوینت‌ها) و همچنین از طریق بنرهای کناری سایت و پنل حساب کاربری تبلیغ کنید. به زودی طرح‌ها و تعرفه‌ها به صورت عمومی منتشر خواهد شد.


اگر راهنمایی‌ها کافی نبود، می‌توانید سوال خودتان را ابتدا در بخش «سوالات متداول» جستجو کنید و در صورتی که پاسخ آن را نیافتید با ما تماس بگیرید.