صفحات رسمی سازمان‌ها

موسسه دانش‌بنیان برکت موسسه دانش‌بنیان برکت یک سرمایه‌گذار خطرپذیر که در کسب‌وکارهای دانش‌بنیان فعال در حوزه‌های مختلف سرمایه‌گذاری می‌کند. در صفحه‌ی رسمی این موسسه در سایت ppt.ir برای آشنایی مخاطبان خود با روش‌ها و مدل‌های درآمدزایی، پاورپوینت‌هایی را منتشر کرده‌ایم.
آکادمی تخصصی بیوتیچر بیوتیچر یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات آموزشی و خدمات فنی در حوزه علوم زیستی و پزشکی است. دوره‌های آموزشی بیوتیچر به‌صورت فیلم‌های آموزشی و وبینارهای رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. بیوتیچر بستری را فراهم کرده است تا اساتید دانشگاه، زیست آموزگاران و دانشجویان مشتاق بتوانند محصولات آموزشی خود را که شامل فیلم، جزوه و انواع فرمت‌های سمینار مثل پاورپوینت و پرزی می باشند، به فروش برسانند یا در صورت تمایل به‌رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار دهند.
اکوموتیو اکوموتیو رسانه‌‌ای تخصصی است که می‌کوشد ضمن پوشش اخبار و رویدادهای جامعه استارتاپی، با تولید محتوای شناختی و کاربردی بخشی از نیاز محتوایی این جامعه را تامین نماید و در راستای شکوفایی آن نقش‌آفرینی کند.
مشاوره مدیریت سازمان‌ سایت Mgtools با هدف ایجاد یک مرجع جامع برای ارائه مشاوره مدیریتی به سازمان ها ایجاد شده است. گام اول برای ارائه مشاوره به یک سازمان، شناخت صحیح عارضه هایی است که این سازمان با آن ها مواجه است. زیر ساخت اصلی مشاوره در هر سطحی اعم از فردی، گروهی، سازمانی و اجتماعی برخورداری از داده و اطلاعات کافی است.
osint کارآگهی در وب اوسینت (osint) شامل مجموعه‌ای از مهارت‌هاست که امکان دسترسی هوشمندانه به اطلاعات قابل دسترس در وب برای پاسخ به یک سوال کاملا روشن را فراهم می‌کند و پس از آن این اطلاعات را برای پردازش و تحلیل در اختیار متخصصان قرار می‌دهد.
طبایع طبایع مرجع سرویس‌های اینترنتی طب‌سنتی در کشور و یکی از معتبرترین مراکز ترویجی در این حوزه است. در صفحه‌ی رسمی طبایع در سایت ppt.ir با محتوای غنی و موثق در زمینه‌های مختلف از جمله مزاج‌‌شناسی، خواص خوراکی‌ها، دستور پخت غذاهای سنتی، مطالبی در حوزه دانش طب سنتی و... آشنا می‌شوید.
pub