هنر موسیقی

MODERN TALKING

MODERN TALKING

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “MODERN TALKING”

MODERN TALKING

اسلاید 1: MODERN TALKING

اسلاید 2: مقدمهمدرن تاکینگ موفق ترین و پرفروش ترین گروه پاپ دو نفره جهان است0

اسلاید 3: بیوگرافی مدرن تاکینگ 1984 تا 1987گروه افسانه ای مدرن تاکینگ در اواخر سال 1984 در برلین تشکیل شد0این گروه متشکل از دو نفر به نامهای دیتر بوهلن( بزرگترین اهنگساز دنیا) و توماس اندرس است0دیتر بوهلن اهنگساز و شاعر گروه و توماس اندرس خواننده گروه است0اولین اهنگ انهاYOU ARE MY HERT YOU ARE MY SOUL بود که توانست در 35 کشور به مقام اول برسد0تا سال 1987 مدرن تاکینگ 9 تک اهنگ و شش البوم داد0این شش البوم در سه سال اول بیش از60 میلیون نسخه فروش کرد0متاسفانه دیتر وتوماس در سال 1987 از هم جدا شدند0

اسلاید 4: بیوگرافی مدرن تاکینگ 1998 تا 2003بعد از جدایی در سال 1987 بیتابیهای هواداران بیشمار مدرن تاکینگ باعث شد قلب حساس دو هنرمند متاثر شود ویک بار دیگر توماس و دیتر در سال 1998 به هم ملحق بشوند0مدرن تاکینگ با البومBACK FOR GOOD که گلچینی از بهترین هایشان بود به صحنه موسیقی بازگشت0 این البوم توانست رکورد بیش ترین فروش البوم را در کشور المان برای همیشه از ان خود کند0

اسلاید 5: در سال 1999 البوم ALONEرا منتشر کردند که توانست به عنوان پرفروشترین البوم سال برسد.این البوم توانست جایزه WORLD MUSIC AWARDSرا به خاطر بیشترین فروش البوم در المان از ان خود کند0مدرن تاکینگ در سالهای 2000&2001&2002&2003 نیز البوم داده است.

اسلاید 6: فروپاشی مدرن تاکینگدرسال 2003 دیتر و توماس برای همیشه از یکدیگر جدا شدند و مدرن تاکینگ افسانه ای با دنیای موسیقی خداحافظی کرد.

اسلاید 7: جایگاه مدرن تاکینگ در فروش جهانیمدرن تاکینگ یکی از پر فروش ترین گروه های موسیقی جهان و از جمله مفاخر هنر موسیقی در آلمان به شمار می آید . در این قسمت سعی کردیم جایگاه ویژه ی این گروه در جداول فروش جهانی را به نمایش بگذاریم. توضیح : منظور از هنرمند تمام آرتیست های موسیقی اعم از تک خوان , گروه های دونفره و ... میباشد. آمار فروش کل آلبوم های استدیویی : 120000000 نسخه مادرن تاکینگ بیست و نهمین (29) هنرمند پرفروش در جهان است. مادرن تاکینگ چهاردهمین (14) گروه پرفروش در جهان است. مادرن تاکینگ شانزدهمین (16) هنرمند پاپ پرفروش در جهان است. مادرن تاکینگ هفتمین (7) گروه پاپ پرفروش در جهان است. مادرن تاکینگ پرفروش ترین گروه پاپ در آلمان است. مادرن تاکینگ دومین هنرمند پرفروش در آلمان است. مادرن تاکینگ پرفروش ترین گروه دو نفره در جهان است.

اسلاید 8: افتخارات مدرن تاکینگموفقترین گروه پاپ دو نفره جهانبهترین گروه تاریخ موسیقی المانجزو ده خواننده وگروه برتر موسیقی جهان

اسلاید 9: به امید بازگشت گروه جاودان مدرن تاکینگ به دنیای موسیقی

اسلاید 10: پایان

رایگان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود رایگان