علوم پایه، فیلم ارائه‌های جذاب، محیط زیست و زیست‌شناسی

تصویر بزرگ شده شگفت انگیزی از حشرات

۲ مهر ۱۳۹۷

عکاس لوون بیس به دنبال یک موضوع جدید و فوق العاده بود زمانی که یک بعد از ظهر او و پسر جوان اش بلافاصله یک سوسک خاکی را زیر میکروسکوپ گذاشتند، و دریچه جهان شگفت انگیز حشرات را باز کردند. بیس با داشتن علم عکاسی در مقیاس میلیمتری فرآیندی را برای عکاسی از حشرات در …

عکاس لوون بیس به دنبال یک موضوع جدید و فوق العاده بود زمانی که یک بعد از ظهر او و پسر جوان اش بلافاصله یک سوسک خاکی را زیر میکروسکوپ گذاشتند، و دریچه جهان شگفت انگیز حشرات را باز کردند. بیس با داشتن علم عکاسی در مقیاس میلیمتری فرآیندی را برای عکاسی از حشرات در جزئیات میکروسکوپی باور نکردنی ایجاد کرد. او نتایج تصاویرش را منتشر می‌کند — هر کدام شامل ۸ تا ۱۰٫۰۰۰ تصویر جداگانه هستند — و یک داستان درباره‌ی اینکه چگونه الهام یک فکر خوب می‌تواند از جاهای غیر محتمل سرچشمه بگیرد.

0 دیدگاه برای “تصویر بزرگ شده شگفت انگیزی از حشرات”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “تصویر بزرگ شده شگفت انگیزی از حشرات” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

بیماری‌ها

در سال ۲۰۱۴، به عنوان یک پزشک تازه آموزش دیده، سوکا ماسز تصمیم به انجام یکی از سخت‌ترین کارها را در جهان گرفت: درمان بیماران بشدت آلوده در اوج شیوع ابولا در لیبریا. در این سخنرانی عاطفی، او جزئیات چیزی که در خط مقدم بحران دیده را بازگو می‌کند و چالش‌‌ها و شکست‌هایی را آشکار …

اخلاق

امام فیصل عبد الرؤوف‎ تعالیم قرآن، داستانهای مولانا، و نمونه هایی از حضرت محمد و عیسی را ترکیب می کند تا اثبات کند که تنها مانع بین ما و شفقت مطلق، خودمان هستیم.

تکنولوژی

در این سخنرانى مختصر، ساول گریفیث از اختراعى پرده بردارى مى کند که کمپانى جدیدش Makani Power مشغول کار کردن بر آن بوده است: توربین هاى بادبادکى غول پیکرى که مقادیر حیرت آورى از انرژى پاک و تجدیدپذیر را ایجاد مى کنند.