کسب و کار اقتصاد و مالی

آسیب شناسی درآمد دلاری

Dollar-Income

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “آسیب شناسی درآمد دلاری”

آسیب شناسی درآمد دلاری

اسلاید 1: آسیب شناسی مقوله درآمد دلاری در ایرانبهمن کبیری پرویزیبهار 1400

اسلاید 2: اشکالات راه های ارائه شده برای درآمد دلاریدرآمد دلاری مثل درآمد ریالی مشمول مالیات است.ثبت نام در سایتهای خارجی گاهاً نام ایران در کشورهای نام برده شده وجود ندارد و در نتیجه باید نام کشوری دیگر انتخاب شود و در صورتی که سایت مورد نظر متوجه شود کشور ایران است حساب را مسدود میکند.در زمان ثبت نام در صرافی های خارجی اشکال موجود در بند فوق وجود دارد و مسدود کردن حساب منجر به از بین رفتن سرمایه میشود.در صورت تخلف طرف مقابل امکان شکایت و احقاق حق وجود ندارد.

اسلاید 3: استعلام از سازمان امور مالیاتیطی پرسش با کد رهگیری 1621654768004 مورخ اول خرداد ماه سال یکهزار و چهارصد از سازمان امور مالیاتی در سامانۀ انتشار و دسترسی اطلاعات استعلامی به شرح زیر به عمل آمد:با سلام و احترامبدینوسیله خواهشمند است قوانین، ضوابط و آئین نامه ها و شیوه نامه های مربوط به مالیات بر کسب درآمد دلاری در ایران را اعلام فرمائید. برای مشاهدۀ پیوندهای مربوط پیوندهای زیر را ملاحظه فرمائید:https://academysabz.com/make-money-in-dollars/https://www.bourseiness.com/income-in-dollarshttps://daftareshoma.com/blog/%DA%A9%D8%B3%D8%A8-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1%DB%8C/پیشاپیش از پاسخگوئی آن سازمان سپاسگزارم.با تجدید احترام

3,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید