zamaane-afaale-farsi

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
با سلام این پاورپوینت در قالب بسیار زیبا و کامل درباره زمان افعال فارسی که شامل زمان انواع زمان های ماضی _ مضارع _ مستقلبل می باشد. امیدوارم از این کار خوب و با کیفیت لذت ببرید. تعداد اسلایدهای پاورپوینت : 19 اسلاید
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
12 بازدید, 0 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “زمان افعال فارسی”

زمان افعال فارسی

اسلاید 1: به نام هستی بخش زیباتهیه کننده:میلاد فلاحتیمدرسه:شهید محسنی موضوع:زمان فعلپایه :نهم

اسلاید 2: فعل چیست ؟ انجام شدن کاری با روی دادن حالتی را در زمان معین توسط فردی مشخص می کند.

اسلاید 3: مصدر چیست ؟کلمه ای است که فعل ها از روی آن ساخته می شوند در پایان تمام مصدر ها حرف(ن) وجود دارد. مثال:خوردن،خوابیدن،آمدن،نوشتن،پوشیدن،گریستن،پوییدن و...

اسلاید 4: بن فعل چیست ؟ ریشه ی اصلی فعل است که معنای فعل درآن نهفته است جزء ثابت فعل است.ما دو نوع بن داریم : 1-بن ماضی(گذشته) 2-بن مضارع(حال)

اسلاید 5: شناسه فعل چیست ؟حرف هایی هستند که بر انتهای بن فعل ساخته می شوند تا به نشان دهند که چه کسی فعل را انجام داده است شناسه ها جزء غیر ثابت فعل می باشند .ما دو نوع داریم: شناسه های فعل ماضی(گذشته) شناسه های فعل مضارع (حال)

7,500 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید