zorufe_steel_tabaye

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [1 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “ظروف استیل”

ظروف استیل

اسلاید 1: www.tabaye.ir

اسلاید 2: در چه ظروفی غذا بپزیم و بخوریم تا سالم تر باشیم؟ « ظروف استیل»

اسلاید 3: فولاد ضد زنگ یا Stainless Steelبرتری ها:مقاوم در برابرآسیب ها و خوردگی ها.عدم نیاز به ساییدن و برق انداختن.زنگ نزدن.مشکلات:منتقل نکردن یکنواخت حرارت به غذا. چسبیدن مواد غذایی به این ظروف.

اسلاید 4: نکات قابل توجه هنگام خرید و استفاده ازظروف استیل:1.خرید محصولات شرکت های معتبر2. صاف و صیقلی بودن كف ظرف3.توجه به به نصب مناسب، جنس دسته ها و جنس پیچ یا پرچ ها

اسلاید 5: نکات قابل توجه هنگام خرید و استفاده ازظروف استیل:4.عدم نگهداری غذاهای نمكی و نیز اسیدی- مثل گوشت، گوجه فرنگی، آلو، چغندر، ترشی -در این ظروف5.توجه به داغ نشدن بیش از اندازه ظرف6.استفاده نکردن از مواد سفیدکننده و سیم ظرفشویی هنگام شست و شو7.بلافاصله پس از استفاده، ظرف داغ را با آب سرد پر نشود.

اسلاید 6: از ظروف استیل، اصلا استفاده نکنید.در ساخت ظروف استیل، بعضا از سرب استفاده می شود.سرب، حتی در مقادیر کم، سمیت نسبتا بالایی دارد. با توجه به نامشخص بودن استفاده یا عدم استفاده از سرب در ظروف استیل موجود در بازار، بهتر است قید استفاده از این ظروف را زد!Shiateb.com

رایگان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود رایگان