ghirpashha

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت : ۲۸ اسلاید به جرات می توان گفت که این پاورپوینت یکی از کامل ترین پاور ها در زمینه ماشین آلات قیر پاشی از گذشته تا کنون و انواع و نحوه کار آن می باشد که موجود است و با صرف ساعات بسیاری تولید شده است.
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
343 بازدید, 2 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “قیرپاش ها”

قیرپاش ها

اسلاید 1: ماشین آلات کار های آسفالت (قیرپاش ها)نام محقق: الیاس فاریابیاستاد: دکتر عندلیبیبسم الله الرحمن الرحیم

اسلاید 2: تعر یف قیرقیر ماده‌ای است سیاه رنگ و خمیری شکل که در عایقکاری رطوبت و ساخت آسفالت کاربرد دارد. قیر انواع گوناگونی دارد که هر یک از انواع آن، دارای کاربرد خاصی است. قیر از مشتقات نفت است و اغلب در پالایشگاه نفت تولید می‌شوند.قیر ماده‌ای هیدروکربنی است به رنگ سیاه تا قهوه‌ای تیره که در سولفید کربن و تتراکلرید کربن کاملاً حل می‌شود. قیر در دمای محیط، جامد است. اما با افزایش دما، به حالت خمیری درمی‌آید و پس از آن مایع می‌شود. کاربرد مهم قیر به علت وجود دو خاصیت مهم این ماده است؛ نفوذناپذیری در برابر آب؛ چسبندگی

اسلاید 3: ویژگی های قیر:– غیرقابل نفوذ بودن در برابررطوبت وآب– عایق الکتریکی– قابلیت ارتجاع– پایداری متوسط در برابر اسیدها ,بازهاونمک‌ها– چسبندگی به سایر مصالح

اسلاید 4: معایب عمده چسباننده‌های سیاه – خواص فیزیکی ومکانیکی انها با افزایش دما تغییرمی‌کند,نرم وروان می‌شوند.– در برابر گرمای زیاد تجزیه شده,می‌سوزندو به ذغال بدل می‌شوند و خاصیت جسبندگی خودرا از دست می‌دهند– در برابر فشار زیاد تغییر شکل می‌دهند.– در روغن‌های معدنی وبرخی حلال‌ها مانند سولفورکربن حل می‌شوند.– در محیط‌های مرطوب و آلوده به خاک چسبندگی خود را از دست می‌دهند.

اسلاید 5: در ایران ، قیر را اززمان باستان می‌شناختند . گمان می‌رود واژه قیر بابلی یا ایلامی ‌باشد ، زیرا آنها قیر معدنی را برای آب بندی کردن ساختمان‌ها و به جای ملات مصرف می‌کردند . امروزه قیر را دو جور به دست می‌آورند ، آن را از معدن در می‌آورند (قیر معدنی)و بیشتر قیر مصرفی در راه سازی و آب بندی کردن ساختمان‌ها ، از پالون نفت خام تهیه می‌شود . (قیر نفتی)

اسلاید 6: نکاتی درباره قیر و قیرریزی:قیر پخش شده در داخل خلل و فرج مصالح سنگی، نفوذ کرده و علاوه بر یکپارچه کردن و تحکیم مصالح، سبب تسهیل چسبندگی قشر آسفالت به مصالح زیرین خواهد شد.نفوذ قیر در سطح راه شنی بستگی به ویسکوزیته قیر مصرفی و درجه حرارت محیط دارد. از این رو انتخاب مناسب‌ترین نوع قیر بستگی به ویسکوزیته قیر مصرفی، نوع دانه‌بندی بستر سنگی و فرایند عمل آمدن قیر خواهد داشت.

8,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید