سایر تحقیق و پژوهش

کتابخانه الگوی استاندارد

ketab-khane-es

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.


  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “کتابخانه الگوی استاندارد”

کتابخانه الگوی استاندارد

اسلاید 1: کتابخانه الگوی استانداردارائه:

اسلاید 2: لیست:لیست در واقع در دسته ساختمان های داده قرار نمی گیرد. این ساختمان داده برای مدیریت فهرستی از عنصرها به کار می رود که می توانند از هرنوعی مانند عدد صحیح،عدد اعشاری ،رشته و... باشند. این کلاس دارای متدهایی برای حذف و افزودن عنصر، دسترسی به عنصرهای موجود در آن، مرتب کردن عنصرها، تعیین و تغییر ظرفیت لیست و... فراهم آورده که به کارگیری آن را بسیار کاربردی کرده است.

اسلاید 3: پشته: ساختمان داده ای بسیار پر کاربرد و در عین حال ساده است که در پیاده سازی بسیاری از برنامه ها،نقش اساسی دارد. عنصرهای جدید به پایان پشته اضافه شده و از پایان آن نیز حذف می شوند.شکل زیر چگونگی عملکرد پشته را نمایش می دهد.

اسلاید 4:

اسلاید 5: صف: در این ساختمان داده عنصرهای جدید به پایان صف اضافه شده و از آغاز آن حذف می شوند.شکل زیرعملکرد صف را نمایش می دهد

6,500 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ، ایتا و روبیکا تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید