composites

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.


  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
بیشتر از سی سال است که مواد کامپوزیتی، پلاستیک‌ها و سرامیک‌ها به عنوان مواد برتر شناخته شده‌اند. حجم کاربرد مواد کامپوزیت به طور پیوسته رشد پیدا کرده و در بازارهای جدید نفوذ و تسخیر زیادی داشته است. بسیاری از نیازهای صنعتی، مانند صنایع فضایی، راکتور سازی، الکترونیکی، ساختمان سازی، حمل ونقل و غیره نمی‌توانند با استفاده از مواد معمولی برآورده شوند و نیاز به تغیر گسترده خواص دارند. از طرف دیگر در کاربردهای مهندسی اغلب تلفیق خواص مورد نیاز است. به عنوان مثال در صنایع هوافضا، کاربردهای زیرآبی و حمل و نقل امکان استفاده از یک نوع ماده که همه خواص مورد نظر را فراهم نماید وجود ندارد. در این صنایع به موادی نیاز است که ضمن داشتن استحکام بالا سبک باشند. مقاومت سایشی و مقاومت به ضربه خوبی داشته باشند. بنابراین استفاده از کامپوزیت‌ها تنها راه حل مشکل است.
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
338 بازدید, 1 خرید

امتیاز

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “composites کامپوزیت ها”

composites کامپوزیت ها

اسلاید 1: انواع کامپوزیت‌ها، روش‌های ساخت و کاربرد آن‌ها

اسلاید 2: فصل یکمعرفی مواد کامپوزیتی

اسلاید 3: مقدمه3بیشتر از سی سال است که مواد کامپوزیتی، پلاستیک‌ها و سرامیک‌ها به عنوان مواد برتر شناخته شده‌اند. حجم کاربرد مواد کامپوزیت به طور پیوسته رشد پیدا کرده و در بازارهای جدید نفوذ و تسخیر زیادی داشته است. بسیاری از نیازهای صنعتی، مانند صنایع فضایی، راکتور سازی، الکترونیکی، ساختمان سازی، حمل ونقل و غيره نمی‌توانند با استفاده از مواد معمولی برآورده شوند و نیاز به تغیر گسترده خواص دارند. از طرف دیگر در کاربردهای مهندسی اغلب تلفیق خواص مورد نیاز است. به عنوان مثال در صنایع هوافضا، کاربردهای زیرآبی و حمل و نقل امکان استفاده از یک نوع ماده که همه خواص مورد نظر را فراهم نماید وجود ندارد. در این صنایع به موادی نیاز است که ضمن داشتن استحکام بالا سبک باشند. مقاومت سایشی و مقاومت به ضربه خوبی داشته باشند. بنابراین استفاده از کامپوزیت‌ها تنها راه حل مشکل است.

اسلاید 4: تعریف کامپوزیت4یک ماده کامپوزیت، مخلوط فیزیکی در مقیاس ماکروسکوپی است که از دو یا چند ماده مختلف بدست آمده است. این مواد خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خود را حفظ کرده ولی در مجموع مخلوط خواص بهتری از هریک از اجزا تشکیل دهنده خود دارا می‌باشد. اگر طراحی مناسب باشد، ماده ترکیبی جدید خواص بهتری را از ماده ترکیب نشده قبلی نشان می‌دهد.

24,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ، ایتا و روبیکا تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید