پزشکی و سلامت، تحقیق و پژوهش، سایر، فیلم ارائه‌های جذاب

درسی از طولانی‌مدت‌ترین مطالعه در رشد انسان

۱۴ مهر ۱۳۹۷

در ۷۰ سال گذشته، دانشمندان در بریتانیا در حال مطالعه هزارها کودک در طول زندگیشان بوده‌اند، برای درک اینکه چرا برخی از آنها انسانهای شاد و سالمی می‌شوند درحالیکه بقیه تقلا می‌کنند. این طولانی مدت‌ترین مطالعه روی رشد انسان در جهان است، و عده‌ای از انسان‌های بسیار دقیق بررسی شده در جهان را بوجود آورده …

در ۷۰ سال گذشته، دانشمندان در بریتانیا در حال مطالعه هزارها کودک در طول زندگیشان بوده‌اند، برای درک اینکه چرا برخی از آنها انسانهای شاد و سالمی می‌شوند درحالیکه بقیه تقلا می‌کنند. این طولانی مدت‌ترین مطالعه روی رشد انسان در جهان است، و عده‌ای از انسان‌های بسیار دقیق بررسی شده در جهان را بوجود آورده و باعث تغییر روش زندگی، یادگیری و تربیت فرزندانمان شده است. با بررسی این تحقیق برجسته، روزنامه‌نگار علمی، هلن پیرسن، برخی نتایج مهم و حقایق ساده در مورد زندگی و تربیت فرزندان را با ما در میان می‌گذارد.

0 دیدگاه برای “درسی از طولانی‌مدت‌ترین مطالعه در رشد انسان”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “درسی از طولانی‌مدت‌ترین مطالعه در رشد انسان” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

سایر

اگر شما در خانواده ای بزرگ شده باشید که در آن تعصب و تنفر آموزش داده می شود، آیا می توانید راه دیگری را انتخاب کنید؟ وقتی پدر «زک ابراهیم» داشت نقشه ی بمب گذاری ساختمان تجارت جهانی را طراحی می کرد، او فقط هفت سال داشت. سرگذشت او تکان دهنده و قدرتمند و در …

سایر

آیا لغت نامه محبوب کاغذی محکوم به فناست؟ در این سخنرانی بسیار پربار، اِرین مک‌کین نگاهی می‌اندازد به روش‌های متعددی که لغت‌نامه‌های چاپی امروز در حال تغییر هستند.

اخلاق

امام فیصل عبد الرؤوف‎ تعالیم قرآن، داستانهای مولانا، و نمونه هایی از حضرت محمد و عیسی را ترکیب می کند تا اثبات کند که تنها مانع بین ما و شفقت مطلق، خودمان هستیم.