پزشکی و سلامت، تحقیق و پژوهش، سایر، فیلم ارائه‌های جذاب

درسی از طولانی‌مدت‌ترین مطالعه در رشد انسان

۱۴ مهر ۱۳۹۷

در ۷۰ سال گذشته، دانشمندان در بریتانیا در حال مطالعه هزارها کودک در طول زندگیشان بوده‌اند، برای درک اینکه چرا برخی از آنها انسانهای شاد و سالمی می‌شوند درحالیکه بقیه تقلا می‌کنند. این طولانی مدت‌ترین مطالعه روی رشد انسان در جهان است، و عده‌ای از انسان‌های بسیار دقیق بررسی شده در جهان را بوجود آورده …

در ۷۰ سال گذشته، دانشمندان در بریتانیا در حال مطالعه هزارها کودک در طول زندگیشان بوده‌اند، برای درک اینکه چرا برخی از آنها انسانهای شاد و سالمی می‌شوند درحالیکه بقیه تقلا می‌کنند. این طولانی مدت‌ترین مطالعه روی رشد انسان در جهان است، و عده‌ای از انسان‌های بسیار دقیق بررسی شده در جهان را بوجود آورده و باعث تغییر روش زندگی، یادگیری و تربیت فرزندانمان شده است. با بررسی این تحقیق برجسته، روزنامه‌نگار علمی، هلن پیرسن، برخی نتایج مهم و حقایق ساده در مورد زندگی و تربیت فرزندان را با ما در میان می‌گذارد.

0 دیدگاه برای “درسی از طولانی‌مدت‌ترین مطالعه در رشد انسان”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “درسی از طولانی‌مدت‌ترین مطالعه در رشد انسان” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

سیاست و قانون‌گذاری

بروس بوئنو دی مسکیتا با استفاده از تحلیل ریاضی وقایع ناخوشایند انسانی مانند جنگ، انتقال قدرت سیاسی، انتفاضه … را (اکثرا صحیح) پیش بینی می کند. وی بعد از توضیحاتی صریح و موجز در خصوص چگونگی انجام این کار، سه پیش بینی در مورد آینده ایران ارائه می دهد.

علوم پایه

” آیا میتوانیم زندگی جدیدی از دنیای دیجیتالمان خلق کنیم؟” کریگ ونتر می پرسد. جواب او “آری” است – به زودی زود. او وارد تازه ترین پژوهش خود می شود و قول می دهد که به زودی قادر به ساختن و راه اندازی کروموزوم مصنوعی خواهیم بود.

باغبانی و زراعت

بریتا رایلی می خواست مواد غذایی خود را (در آپارتمان کوچک خود) رشد دهد. بنابراین او و دوستانش یک سیستم برای رشد گیاهان در بطری پلاستیکی دور ریخته شده ایجاد کردند — تحقیق، آزمایش و افزایش سرعت سیستم با استفاده از رسانه های اجتماعی، یکبار روشهای زیادی را امتحان کردند و به سرعت به سیستم …