تکنولوژی، علوم مهندسی، فیلم ارائه‌های جذاب، کامپیوتر و IT و اینترنت

اریک هرشمن درباره‌ی گزارش بحران با کمک پیامک

۹ آبان ۱۳۹۷

در TED 2009، اریک هرشمن داستان جالب توجه “اوشاهیدی” را تعریف می کند که یک برنامه ی تلفیقی گوگل مپ است که به کنیایی ها اجازه داد خشونت های انتخابات سال ۲۰۰۸ را به وسیله ی پیامک از طریق تلفن همراه گزارش و ردگیری کنند و اکنون برای ادامه ی نجات جان انسان ها در …

در TED 2009، اریک هرشمن داستان جالب توجه “اوشاهیدی” را تعریف می کند که یک برنامه ی تلفیقی گوگل مپ است که به کنیایی ها اجازه داد خشونت های انتخابات سال ۲۰۰۸ را به وسیله ی پیامک از طریق تلفن همراه گزارش و ردگیری کنند و اکنون برای ادامه ی نجات جان انسان ها در کشورهای دیگر تکامل یافته است.

0 دیدگاه برای “اریک هرشمن درباره‌ی گزارش بحران با کمک پیامک”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “اریک هرشمن درباره‌ی گزارش بحران با کمک پیامک” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

فیلم ارائه‌های جذاب

حدوداً ۱۱۰ سال از زمانی که جورجز میلیز فضاپیمایی را به یکی از چشم های مرد روی ماه کوبید می گذرد (داستان یکی از نخستین فیلم های دارای جلوه های ویژه در سینما). اما جلوه های ویژه ی تصویری از آن زمان تا به حال تا چه حد پیشرفت کرده اند؟ با همکاری نزدیک با …

فیلم ارائه‌های جذاب

بنجامین زاندر در زندگی دو اشتیاق مسری دارد: عاشق موسیقی کلاسیک است و مشتاق است به همه ما بفهماند که ما هم عاشق موسیقی کلاسیک هستیم ولی خودمان نمی دانیم. در ورای موسیقی کلاسیک او همه را عاشق تجربیات نو، ارتباطات نو و درک فرصتهای نو می داند.

سایر

طراح صنعتی – ” فیلیپ استارک” – بدون نشان دادن هیچ تصویر جذابی، در مدت ۱۸ دقیقه سعی‌ می‌کند به لایه‌های‌ اساسی‌ این بحث دست پیدا کند که: ” چرا طراحی ؟” – همه با دقت به این پاسخ تمام عیار گوش می‌کنیم، خواه جزو گروه انسانهای باهوش باشیم و یا نباشیم.