کسب و کار مدیریت و رهبری

 ارتباط در محیط کار

artbat-dr-mohit-kar

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “ ارتباط در محیط کار”

 ارتباط در محیط کار

اسلاید 1:  ارتباط در محیط کارارائه:

اسلاید 2: مقدمهارتباط مهارتی است که اهمیت بسیاری در تجربه بشری دارد. هریک از ما می دانیم که چگونه ارتباط برقرار کنیم، همگی از بدو تولد ارتباط برقرار کرده ایم و هر روز نیز آن را بیشتر تمرین می کنیم. پس چرا برقراری ارتباط در محیط کار این قدر برای ما مشکل است؟ در مقام مدیر، مهم است که درک کنیم چگونه محیط کار ماهیت ارتباط را، هم برای فرستنده و هم برای گیرنده تغییر می دهد.

اسلاید 3:

اسلاید 4: انتخاب رویکرد مناسبچندین عامل نوع نگاه ما را به ارتباط در محیط کار تغییر می دهد. هریک از ما در برقراری ارتباط شخصی، سبک خاص خود را داریم، اما در محیط های سازمانی اغلب رویکرد خود را باید طوری تعدیل کنیم که هرچه بهتر نیازهای همکاران و کارفرمایان ما را تامین کند.اگر شما سلیقه ها و تمایلات مخاطبان خود، به ویژه رئیس و مشتریان تان را برپسندهای خود مرجح بدانید، اغلب زودتر به آنچه می خواهید دست می یابید. نحوه ارتباط شما با دیگران، به سمت شما در سازمان نیز بستگی دارد. هرچه مسئولیت شما در سازمان بیشتر باشد، باید مسائل بیشتری را در ارتباطات خود در نظر بگیرید. ضمنا با بیشتر شدن مسئولیت هایتان، یادداشت هایی که می نویسید باید بهتر و دقیق تر از گذشته باشد. در واقع، یادداشت شکلی از ارتباط شما با خودتان است، اما شاید بعدها دیگران نیز آنها را بخوانند.

اسلاید 5: سازگاری با محیط خودسازمان ها پیوسته درحال تغییرند، درست مثل افرادی که در آنها کار می کنند. کسب و کارها نیز ناگزیر بر اساس اوضاع و احوال بازار و زندگی شغلی گردانندگان این کسب و کارها تغییر می یابند. از این رو، ارتباطات شما باید با اوضاع و احوالی که در آن قرار دارید سازگار شود. با این وصف، این گفته هرگز بدان معنا نیست که شما بخواهید پای مدرکی جعلی را امضا کنید یا اطلاعاتی را منتقل کنید که می دانید صحت ندارد.

اسلاید 6: همرنگی با فرهنگ سازمانیهرگونه ارتباط باید بتواند در فرهنگ سازمان موفق باشد. رویکرد های پذیرفته شده در سازمان های گوناگون می توانند تفاوت های چشمگیری داشته باشند. برای مثال، در بعضی از شرکت ها روال این است که پیش از مطرح کردن موضوعی در جلسه گروهی، ابتدا آن موضوع را در فرم های یادداشت بنویسند و برای اعضای گروه بفرستند. بعضی سازمان های دیگر هستند که فرهنگ ارتباطی در آنها بیشتر ماهیتی ((شفاهی)) دارد و به کارکنان خود فرصت می دهند که بیش از مکتوب کردن هرچیز، ابتدا درباره آن به گفتگو بپردازید. بسیاری از شرکت ها فرهنگ خاصی دارند که بر اساس آن انتقال اطلاعات در سازمان به طور روزانه انجام می شود. برای موفقیت در چنین کسب و کاری، به جای اینکه سعی کنید فرهنگ سازمان را تغییر دهید یا اینکه بخواهید فرهنگ سازمان، خود را با شما وفق دهد، باید خودتان را با فرهنگ موجود در آن سازگار کنید.

4,500 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید