سایر آموزش

خلاصه فصل دوم کتاب رایانه در تعلیم و تربیت

ktab-rayaneh

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.


  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “خلاصه فصل دوم کتاب رایانه در تعلیم و تربیت”

خلاصه فصل دوم کتاب رایانه در تعلیم و تربیت

اسلاید 1: نام و نام خانوادگی زهرا نودهی شماره دانشجویی:۹۷۰۱۵۹۴۰۵ نام استاد: سرکار خانم آزیتا سلطانیان خلاصه و نمونه سئوالات فصل دوم خلاصه فصل دوم کتاب رایانه در تعلیم و تربیت

اسلاید 2: مدارس نباید آموزش به کمک رایانه را برگزینندبسیاری از مدارس در یورشخود ب استفاده از آموزش ب کمک رایانه،هزینه های گزاف آن را نادیده گرفته اند.مدارس به جای اینکه بودجه محدود خود را به برنامه های بهتر،معلمان بیشتر و آزمایشگاه با تجهکنند و سرعت بالای فناوری قطعا باعث میشود مدارس هرچند سال یکبار رایانه جدید بخرند و هزینه های گزاف آن پس از یک دهه دوباره تکرار میشود.

اسلاید 3: تردیدی نیست که استفاده از رایانه نسبت به ۲۰سال قبل کم هزینه تر شده اما عجیب است که مدارس هنوز افزایش بودجه برای تامین رایانه نداشته یزات پیشرفته تر اختصاص دهند،صرف دسترسی ب اینترنت می اند.

اسلاید 4: هزینه پنهان رایانه هادسترسی و استفاده از شاهراه اطلاعاتی بخشی از فناوری است اما دستیابی به فناوری منجر به از دست دادن معلمان و تجهیزات میشود کدام یک مهم تر است:اینترنت یا کتاب؟رایانه یا معلم؟دسترسی لاین کن ب آن یا کلینیک محلی؟

5,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ، ایتا و روبیکا تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید