سایر ورزشی

ورزش معلولین

verzsh-malolin

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.


  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “ورزش معلولین”

ورزش معلولین

اسلاید 1: ورزش معلولین درس :تربیت بدنی

اسلاید 2: ورزش معلولینزمانی که اختلالی بین رابطه فرد و محیط ایجاد گردد، می گوییم فرد دچار معلولیت شده است. یا به عبارتی دیگر می توان گفت فرد دچار یک سری اختلالات جسمی، ذهنی، اجتمایی یا ترکیبی از آن ها شده است که در زندگی و مجموعه رفتارهای او تاثیر سو داشته است. همه این عوامل به گونه ای موجب شده اند فرد در زندگی طبیعی اش دچار اختلال شود. ورزش معلولین به ورزشهایی گفته می‌شود که افراد دارای معلولیت جسمی یا ذهنی توانایی انجام آنها را داشته باشند. ورزش معلول را به سطح جامعه می‌کشاند و آنان را مستقل می‌سازد، افراد معلول در سطح وسیعی در فعالیتهای اجتماعی و مسابقات شرکت دارند و هویت خود را به جامعه شناسانده‌اند

اسلاید 3: تاریخچهٔ ورزش معلولاناکنون بیش از100 سال از ابداع ورزش های معلولین گذشته است. قرن18 و19 میلادی زمانی بود که تاثیر ورزش در سلامت معلولین کاملا شناخته شده بود. بعد از جنگ جهانی اول فیزیوتراپی و ورزش درمانی به اندازه اورتوپدی و جراحی مهم شده بودند؛ درآن دوران به دلیل تعداد زیاد مصدومان ومعلولین جنگی، ورزش های افراد معلول جسمی وحرکتی پا به عرصه وجود نهاد. در تحقیقاتی که برای سلامتی این افراد انجام شد مشخص گردید که ورزش یکی از بهترین درمان ها برای معلولیت می باشد. ورزش درمانی قدم اول برای ابداع ورزشهای معلولین بود که سپس به مسابقات و رقابتهای ورزشی ختم شد.

15,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ، ایتا و روبیکا تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید