پزشکی و سلامت بیماری‌ها

کاهش سطح هوشیاری

kaaheshe-sathe-hoshiari

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “کاهش سطح هوشیاری”

کاهش سطح هوشیاری

اسلاید 1: کاهش سطح هوشیاری

اسلاید 2: وضعیتهائی که ممکن است باعث تغییر سطح هوشیاری شوند شوک مصرف زیاده از حد مواد مخدر یا مسمومیت پس از تشنج ( بیمار دچار تشنج شده و حالا شروع به بهوش آمدن کرده است ) عفوت آسیب تروماتیک به سر کاهش مقادیر اکسیزن به علت راه هوائی یا تنفس ناکافی ( هیپوکسی) مست شدن با الکل و یا مواد مخدر سکته مغزی دیابت نوع ]] و]

اسلاید 3: جدول مراحل اندازه گیری گلوکز1- لانست و دستگاه لانست را آماده کنید. لانست به تنهائی می تواند برای سوراخ کردن انگشت به کار رود. هر چند معمولاً برای بیمار راحت تر و برای EMT-B آسانتر است که از نوعی دستگاه لانست برای سوراخ کردن انگشت جهت به دست آوردن نمونه خون استفاده کند. دستگاه لانست سنجش عمق سوراخ را آسانتر می کند و این کار را بسیار سریع انجام می دهد.

اسلاید 4: 2- در صورت امکان اجازه دهید بازوی بیمار درکنار او آویزان شود. این امر جریان بهتری را به سوی انگشت ایجاد می کند. اگر انگشتان بیمار سرد هستند ، با قراردادن آنها به مدت کوتاه درمیان دستانتان آنها را سریعاً گرم کنید. در این صورت جریان خون بهتری به انگشت و در نتیجه نمونه بهتری فراهم خواهد آمد.3- نوار تست جدید را از ویال بردارید. نوار تست را درون دستگاه قرار دهید،، گلوکومتر به طور خودکار روشن خواهد شد. ( این مرحله بسته به نوع گلوکومتر ممکن است متفاوت باشد. طبق توصیه های کارخانه سازنده عمل کنید)

اسلاید 5: 4- شماره کد روی صفحه LED را با شماره کد روی ویال نوار تست مطابقت دهید.5- وقتی که علامت قطره خون روی صفحه LED روشن شد، برای ادامه تست آماده هستید.6- انگشت را از نزدیک محل سوراخ شدن بگیرید. قبل از سوراخ کردن محل را با یک پنبه الکل تمیز کنید و بگذارید کاملاً خشک شود. انگشت را با فشار آوردن نیرو به سمت نوک آن فشار دهید.

4,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید