پزشکی و سلامت، تحقیق و پژوهش، سایر، علوم پایه، فیلم ارائه‌های جذاب، محیط زیست و زیست‌شناسی

جیم فالن: بررسی مغز قاتل‌ها

۹ آبان ۱۳۹۷

قاتلان سایکوپات یکی از آن دسته چیزهایی است که باید آنها را در تلویزیون تماشا کرد، اما چه چیزی آنها را انگشت نما می کند؟ جیم فالن، دانشمند عصب شناس، درخصوص اسکن مغزی و تجزیه ژنتیکی صحبت می کند که ممکن است از مدارهای معیوب فیزیولوژیک (و نیز پرورشی) قاتلان پرده بردارد. در یک چرخش …

قاتلان سایکوپات یکی از آن دسته چیزهایی است که باید آنها را در تلویزیون تماشا کرد، اما چه چیزی آنها را انگشت نما می کند؟ جیم فالن، دانشمند عصب شناس، درخصوص اسکن مغزی و تجزیه ژنتیکی صحبت می کند که ممکن است از مدارهای معیوب فیزیولوژیک (و نیز پرورشی) قاتلان پرده بردارد. در یک چرخش خارج از تصور او تاریخچه خانوادگی حیرت انگیزی را با ما در میان می گذارد که کار او را به نحو بامزه ای شخصی می سازد.

0 دیدگاه برای “جیم فالن: بررسی مغز قاتل‌ها”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “جیم فالن: بررسی مغز قاتل‌ها” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

نویسنده، روبرت رایت “مجموع -غیرصفر” را توضیح می‌دهد، شبکه‌ی دارایی‌های متصل و همکاری‌ای که تکامل ما را به این نقطه راهنمایی کرده‌ است – و اینکه ما چطور می‌توانیم امروز از آن برای نجات انسانیت استفاده کنیم.

جذاب و کاربردی در ارائه

همانطور که در مقاله قبلی گفته‌شد، Powtoon به خاطر سهولت استفاده از آن، یکی از محبوب­‌ترین ابزارهای ارائه­‌ی ویدئویی آنلاین است. در ادامه نکات و توضیحات درمورد این برنامه داده می‌شود: گام ۵ چگونه  در Powtoon صدا و موسیقی اضافه کنیم با Powtoon، شما می­‌توانید برای پس ­زمینه، یک موسیقی و یا صدای خود را …

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

کریس جردن نمای جالب توجهی از فرهنگ غرب به ما نشان می دهد. عکس های بسیاربزرگ او، آمار غیرقابل تصوری را به تصویر می کشد؛ مانند تعداد خیره کننده لیوان های کاغذی که در یک روز مصرف می کنیم.