سایر، فیلم ارائه‌های جذاب

چیماماندا آدیچیه : خطر داشتن تنها یک داستان در مورد چیزی

۱۰ آبان ۱۳۹۷

زندگی و فرهنگ ما متشکل از داستانهای زیادی است که با هم، هم پوشانی دارند. چیماماندا آدیچیه – رمان نویس- داستان اینکه چگونه به شخصیت فرهنگ محلی اش دست یافت را بیان می کند. و هشدار می دهد که اگر ما تنها یک داستان درباره شخص یا کشور دیگری بشنویم ، در واقع درک انتقادی …

زندگی و فرهنگ ما متشکل از داستانهای زیادی است که با هم، هم پوشانی دارند. چیماماندا آدیچیه – رمان نویس- داستان اینکه چگونه به شخصیت فرهنگ محلی اش دست یافت را بیان می کند. و هشدار می دهد که اگر ما تنها یک داستان درباره شخص یا کشور دیگری بشنویم ، در واقع درک انتقادی خود را به خطر انداخته ایم.

0 دیدگاه برای “چیماماندا آدیچیه : خطر داشتن تنها یک داستان در مورد چیزی”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “چیماماندا آدیچیه : خطر داشتن تنها یک داستان در مورد چیزی” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم پایه

بوسیله چیدمان یک پازل پیچیده زیست محیطی در کنارهم، زیست شناس ویلی اسمیتز راهی برای رشد مجدد جنگل های حاره ای که کاملا قطع شده بودند در جزیره بورنئو پیدا کرد، نجات اورانگوتان محلی – و ایجاد یک طرح اولیه مهیج برای احیای اکوسیستم شکننده.

فیلم ارائه‌های جذاب

مارتین ویلنوو فیلمساز، درباره ” مارس و آوریل” ، درباره نمایشی کانادایى علمى و تخیلى و غیرعادى صحبت مى‌‌کند که در واقع بدون پول ساخت. در یک سخنرانى جذاب، او روشهاى متنوعى را شرح مى‌‌دهد که بواسطه آن توانست در تولید این نسخه نوآورانه و بی‌نظیر از آینده بر اجبارهاى مالى و تدارکاتى غلبه کند.

علوم مهندسی

دیوید هافمن، فیلم ساز، قسمت هایی از فیلم مستند خودش را در مورد هیجانی که اسپاتنیک ایجاد کرد، به اشتراک میگذارد، که در آن چگونگی پرتاب اسپاتنیک در ۱۹۵۷ توسط شوروی به تصویر کشیده شده است. اتفاقی که منجر به مسابقه در فضانوردی و همچنین مسابقه تسلیحاتی منجر شد — و باعث رشد زیاد آموزش …