کسب و کار مدیریت و رهبری

دستاوردهای انقلاب اسلامی

englab-eslami00

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت
تعداد اسلایدهای پاورپوینت: 17 اسلاید این پاور پوینت از ۱۷ اسلاید تشکیل شده است.که دستاوردهای تاریخی و منطقه ای و جهانی و اقتصادی و نظامی و سیاسی و حقوی انقلاب اسلامی را بررسی کرده و برای هر کدام با شکل مورد نظر توضیح داده شده است.و همچنین منابع قدرت در جمهوری اسلامی را شرح داده است و وجوه تشابه بین انتقلاب اسلامی و بیداری اسلامی را بررسی و توضیح داده است.
منتشرکننده‌ی پاورپوینت
1561 بازدید, 3 خرید

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “دستاوردهای انقلاب اسلامی”

دستاوردهای انقلاب اسلامی

اسلاید 1: دستاوردهای انقلاب اسلامی

اسلاید 2: دستاوردهای انقلاب اسلامیسطح ملیسطح منطقه ایسطح جهانیسطح تاریخی

اسلاید 3: نظام جمهوری اسلامیفرهنگیسیاسی و حقوقیاقتصادینظا میسطح ملیتشکیل نظام دینی در دنیای پست مدرن

اسلاید 4: نظام جمهوری اسلامیسطح ملیتشکیل نظام دینی در دنیای پست مدرنسیاست داخلی بر پایهاستقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامیسیاست خارجی بر پایهنه شرقی ، نه غربی ، جمهوری اسلامی

اسلاید 5: منابع قدرت در جمهوری اسلامی1- تکیه بر عنایات الهیراه را نشان می دهدامداد غیبیتضمین پیروزی2- تکیه بر توده های مردم ( مستضعفین )3- پیروی از ولایت فقیه4- نابودی ترس از مرگ و آمادگی برای شهادت5- تبدیل تهدیدات به فرصتها6- داشتن فرصت و زمان7- تبدیل عوامل بالقوه به بالفعل8- تحمیل اراده ها بر دشمن9- مقاومت و پایداری10- سازش پذیری

اسلاید 6: رهبری ولائیامت ولایتمدارمکتب ولائیسطح ملیجامعه ولایی

10,000 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افزودن به سبد خرید