پزشکی و سلامت بیماری‌ها

ظروف آلومینیومی

zorofe_ghaza_baraye_pokhtan_tabaye

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.

  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “ظروف آلومینیومی”

ظروف آلومینیومی

اسلاید 1: www.tabaye.ir

اسلاید 2: در چه ظروفی غذا بپزیم و بخوریم تا سالم تر باشیم؟ظروف آلومینیومی

اسلاید 3: امروزه آن چه به عنوان ظروف رویی، ساخته و عرضه می شود، از جنس آلومینیوم است.بیش از نیمی از ظروف پخت و پز امروزی؛ آلومینیومی هستند.

اسلاید 4: مضرات آلومینیوم:طبق برخی مقالات: ورود مقدار زیادی از آلومینیوم به بدن احتمالا باعث:يبوست، اختلالات گوارشي، كم‌خوني شديد، غش، اختلال در هنگام راه‌رفتن، راشيتيسم، پوكي استخوان، کما و آلزايمر می شود؛

اسلاید 5: مضرات آلومینیوم:آب جوشیده در کتری آلومینیومی باعث بروز زخم معده، کولیت، خشکی دهان، و تغییر رنگ زبان میشود.

اسلاید 6: ورود روزانه 3.5 میلی گرم آلومینیوم به بدن در صورت استفاده از ظروف آلومینیومی پوشش داده نشده. غذاهای اسیدی یا نمكی، این میزان را افزایش می دهند.مصرف برخی داروها.راه های ورود آلومینیوم به بدن:

اسلاید 7: در صورتی که ناچارید از آلومینیوم استفاده کنید:1- ظروف آلومینیومی دارای پوشش برای پخت یا نگهداری مواد غذایی مناسب ترند. پوشش ها(و از جمله پوشش تفلونی)از تماس سطح فلزی ظرف با ماده غذایی و در نتیجه ورود آلومینیوم به داخل ماده غذایی جلوگیری می كنند.

اسلاید 8: 2- غذاهای اسیدی و قلیایی موجب تغییر رنگ و سیاه شدن آلومینیوم میشود : تسریع و تسهیل ورود آلومینیوم به غذاغوطه ور كردن ظرف در محلول آب لیمو یا سركه :برطرف کردن لایه تیره رنگShiateb.com

رایگان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

دانلود رایگان