نحوه ساخت پاورپوینت

قسمت ۲: آشنایی کلی با محیط نرم‌افزار پاورپوینت

۱۷ بهمن ۱۳۹۶

در این بخش درنظر داریم تا به صورت کاملا ساده محیط کار پاورپوینت را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید. برگه‌ها(سربرگ‌ها): منوها تبدیل به سربرگ شده و ابزارها به صورت آیکون در آمده است که باعث آسانی کار شده است، همچنین هر ابزاری که دارای زبانه است خود به مجموعه‌ای از ابزارها تقسیم …

در این بخش درنظر داریم تا به صورت کاملا ساده محیط کار پاورپوینت را به شما معرفی کنیم، با ما همراه باشید.

برگه‌ها(سربرگ‌ها): منوها تبدیل به سربرگ شده و ابزارها به صورت آیکون در آمده است که باعث آسانی کار شده است، همچنین هر ابزاری که دارای زبانه است خود به مجموعه‌ای از ابزارها تقسیم می‌شود.

نوار اسلایدها: در این پانل شما می‌توانید به راحتی در یک نمای کلی اسلایدهای خود را در اختیار داشته باشید و بسیاری از کارهایی که ما در آینده شما را با آن‌ها آشنا می‌کنیم می‌بایست در این پانل انجام دهید.

محیط کاری: محتویات اسلایدها از قبیل متن، عکس، فیلم، انیمیشن و… در این بخش قرار می‌گیرند.

نوار گزارش: در بخش چپ این نوار اطلاعات مربوط به اسلایدها و شماره آن‌ها، و در سمت راست آن آیکون‌هایی مربوط به تنظیم (بزرگنمایی و نحوه نمایش اسلایدها) فایل جاری قرار دارد.

محیط نرم افزار پاورپوینت

یکی از خدمات مجموعه‌ی ppt.ir ساخت پاورپوینت‌های حرفه‌ای برای کسب‌وکارها و سازمان‌های مختلف است. در این خصوص می‌توانید به صفحه سفارش ساخت پاورپوینت سر بزنید یا با ما تماس بگیرید.
info@ppt.ir

3 دیدگاه برای “قسمت ۲: آشنایی کلی با محیط نرم‌افزار پاورپوینت”

 1. esi

  بسیار ممنون از آموزش جالب شما.

 2. esi

  البته باید عرض کنم کاش در آموزش ها از فیلم هم کمک می گرفتید. هم برای سئوی سایتتان بهتر بود و بازدیدکننده های بیشتری این مطلب آموزنده را می دیدند.
  مدیر سایت فایل روز
  http://file24h.ir/

 3. javad

  خیلی عالی

افزودن دیدگاه

نوشته‌های مرتبط:

آناتومی و فیزیولوژی

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه پی پی می‌کنیم؟ درباره روده — دستگاهی که در آن عمل هضم (و بسیار بیشتر) اتفاق می افتد — بیشتر بدانیم همانطور که دکتر و نویسنده، جولیا اندرز ما را به درون دانش پیچیده و شگفت‌انگیز در پس آن (روده) می‌برد، که این دانش، شامل …

جغرافیا و نجوم

در گفتگویی جالب و هیجان‌انگیز، هنری لین نوجوان به چیزی غیرمنتظره در آسمان نگاه می‌کند: خوشه‌های کهکشانی دور. با مطالعه خواص بزرگترین تکه‌های جهان، برنده جایزه نمایشگاه علمی اینتل مدعی است که ما می توانیم خیلی چیزها را درباره اسرار علمی در کهکشان و جهان خودمان بیاموزیم.

فیلم ارائه‌های جذاب

جاکوب کولیر یک گروه تک نفره و نیروی طبیعت است.در یک اجرای پویا و رنگارنگ،او به بازسازی اتاق جادویی در خانه اش در لندن جایی که او آهنگ ها را تولید می کند،می پردازد و سه آهنگی را اجرا می کند که هر قسمت از آهنگ را خودش می خواند و هر ساز را می …