تکنولوژی، سایر، علوم مهندسی، فیلم ارائه‌های جذاب، وسایل نقلیه

دنیا بدون راننده چه شکلی است؟

۳ مهر ۱۳۹۷

اگر ترافیک در خیابان های ما به روانی و کارآمدی جریان خون در رگ های ما باشد، چه می شود؟ وانیس کاباژ، گیک ترابری، فکر می‌کند ما می‌توانیم از نبوغ موجود در زیست شناسی بدن خود الهام بگیریم تا سامانه‌های حمل و نقل آینده را طراحی کنیم. در این سخنرانی آینده نگرانه، پیش نمایش موضوعات …

اگر ترافیک در خیابان های ما به روانی و کارآمدی جریان خون در رگ های ما باشد، چه می شود؟ وانیس کاباژ، گیک ترابری، فکر می‌کند ما می‌توانیم از نبوغ موجود در زیست شناسی بدن خود الهام بگیریم تا سامانه‌های حمل و نقل آینده را طراحی کنیم. در این سخنرانی آینده نگرانه، پیش نمایش موضوعات مهیجی مانند اتوبوس مدولار با بخش های جداشدنی، تاکسی پرنده و شبکه های ترن هوایی را می‌بینید که می‌تواند به تحقق رؤیای یک دنیای بدون راننده و پویا کمک کند.

0 دیدگاه برای “دنیا بدون راننده چه شکلی است؟”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “دنیا بدون راننده چه شکلی است؟” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم پایه

برایان کاکس، فیزیکدان مشهور، دربارۀ زمینۀ کاری‌اش در برخورددهنده بزرگ هادرون در سرن صحبت می‌کند. وی با طرح مسائل بزرگترینِ بزرگ دانش‌ها، به طور سرگرم‌کننده و به روشی قابل فهم، ما را به دیدار توری در دنیای این پروژۀ عظیم می‌برد.

سایر

وقتی کریس اندرسون – مدیر TED – این سخنرانی را در سال ۲۰۰۲ ارائه داد، آینده ی TED نامشخص بود. در این سخنرانی، او تلاش می کند که اعضای TED را متقاعد کند که دیدگاه او برای تبدیل این مراسم به کنفرانس های غیر انتفاعی درست است. این کار با موفقیت انجام شد.

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

فعال اجتماعی و نویسنده، ایزابل آلنده در این سخنرانی در مورد زنان و آفریندندگی و روشنگری در مورد فمینیسم و البته در مورد اشتیاق صحبت می کند