علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، فیلم ارائه‌های جذاب

هانس رولینگ درباره رشد جمعیت

۱۰ مهر ۱۳۹۷

جمعیت دنیا در مدت ۵۰ سال آینده به بیش از ۹ میلیارد نفر خواهد رسید – و تنها با بالا بردن استاندارد زندگی فقیر ترینهاست که می توانیم با رشد جمعیت مبارزه کنیم. این جواب تناقض آمیزیست که هانس رولینگ در TED@Cannes با استفاده از فناوری جدید نمایش ( خواهید دید ) برای ما آشکار …

جمعیت دنیا در مدت ۵۰ سال آینده به بیش از ۹ میلیارد نفر خواهد رسید – و تنها با بالا بردن استاندارد زندگی فقیر ترینهاست که می توانیم با رشد جمعیت مبارزه کنیم. این جواب تناقض آمیزیست که هانس رولینگ در TED@Cannes با استفاده از فناوری جدید نمایش ( خواهید دید ) برای ما آشکار می کند.

0 دیدگاه برای “هانس رولینگ درباره رشد جمعیت”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “هانس رولینگ درباره رشد جمعیت” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

علوم انسانی و علوم اجتماعی

دو نفر از سخنران های محبوب ‏TED‏ ،‏ “جیل سوبل” و “جولیا سویینی” با همکاری یکدیگر اجرای زیبایی از ترکیب یک تصنیف با ‏ تعدادی تفاسیر اجتماعی ارائه می دهند.

علوم پایه

” آیا میتوانیم زندگی جدیدی از دنیای دیجیتالمان خلق کنیم؟” کریگ ونتر می پرسد. جواب او “آری” است – به زودی زود. او وارد تازه ترین پژوهش خود می شود و قول می دهد که به زودی قادر به ساختن و راه اندازی کروموزوم مصنوعی خواهیم بود.

ریاضی

در یک برنامه پر هیجان، جادوگر ریاضی، آرتور بنجامین با گروهی دارای ماشین حساب برای به توان دو رساندن اعداد ۳ رقمی مسابقه می دهد، یک محاسبه بزرگ ذهنی دیگر انجام می دهد و چند تولد حدس می زند. چطوری این ها را انجام می دهد؟ به شما خواهد گفت.