برق و الکترونیک، تکنولوژی، علوم مهندسی، فیلم ارائه‌های جذاب

” اریک گیلر ” در معرفی تکونولوژی انتقال الکتریسیته ی بی سیم

۹ آبان ۱۳۹۷

” اریک گیلر ” می خواهد که زندگی ما را با انتقال الکتریسیته ی بی سیم از شر سیم ها راحت کند. در این سخنرانی، او پیشنهاد هایی را برای نحوه ی استفاده از این تکنولوژی خارق العاده بیان می کند، و ایده ی شگفت انگیز اعضای دانشگاه MIT ، یعنی WiTricity — که یک …

” اریک گیلر ” می خواهد که زندگی ما را با انتقال الکتریسیته ی بی سیم از شر سیم ها راحت کند. در این سخنرانی، او پیشنهاد هایی را برای نحوه ی استفاده از این تکنولوژی خارق العاده بیان می کند، و ایده ی شگفت انگیز اعضای دانشگاه MIT ، یعنی WiTricity — که یک اختراع در شرف تولید انبوه است و به زودی ممکن است برای شارژ تلفن های همراه، خودروها و ضربان دهنده های قلب استفاده شود را معرفی می کند.

0 دیدگاه برای “” اریک گیلر ” در معرفی تکونولوژی انتقال الکتریسیته ی بی سیم”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “” اریک گیلر ” در معرفی تکونولوژی انتقال الکتریسیته ی بی سیم” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

سبک زندگی

لحظات کوچک، زیبا، خنده دار، و دردناک بسیار زیادی در زندگی شما وجود دارد — چطور می خواهید همۀ آنها را بخاطر بسپارید؟ سزار کوریاما که یک کارگردان است، هر روز یک ثانیه را بعنوان بخشی از یک پروژه در دست اقدام، ضبط کرده تا تمام جزئیات خاص زندگی خود را جمع آوری کند.

جغرافیا و نجوم

در گفتگویی جالب و هیجان‌انگیز، هنری لین نوجوان به چیزی غیرمنتظره در آسمان نگاه می‌کند: خوشه‌های کهکشانی دور. با مطالعه خواص بزرگترین تکه‌های جهان، برنده جایزه نمایشگاه علمی اینتل مدعی است که ما می توانیم خیلی چیزها را درباره اسرار علمی در کهکشان و جهان خودمان بیاموزیم.

علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی

نویسنده، روبرت رایت “مجموع -غیرصفر” را توضیح می‌دهد، شبکه‌ی دارایی‌های متصل و همکاری‌ای که تکامل ما را به این نقطه راهنمایی کرده‌ است – و اینکه ما چطور می‌توانیم امروز از آن برای نجات انسانیت استفاده کنیم.