سایر تحقیق و پژوهش

اهمیت کتابخوانی

motaleae

در نمایش آنلاین پاورپوینت، ممکن است بعضی علائم، اعداد و حتی فونت‌ها به خوبی نمایش داده نشود. این مشکل در فایل اصلی پاورپوینت وجود ندارد.


  • جزئیات
  • امتیاز و نظرات
  • متن پاورپوینت

امتیاز

درحال ارسال
امتیاز کاربر [0 رای]

نقد و بررسی ها

هیچ نظری برای این پاورپوینت نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که نظری می نویسد “اهمیت کتابخوانی”

اهمیت کتابخوانی

اسلاید 1: آنکه خودش را تعلیم و تربیت می کند بیشتر شایسته احترام است تا کسی که مردم را تعلیم و تربیت می کند. امام علی (ع)

اسلاید 2: برای یک ملت، خسارتی بزرگ است که افراد آن با کتاب سر و کار نداشته باشند؛ و برای یک فرد، توفیق عظیمی است که با کتاب مانوس و همواره در حال بهره گیری از آن، یعنی آموختن چیزهای تازه، باشد.

اسلاید 3: بخوانید تا بدانید...این کتاب به شرحی از بیانات رهبر معظم انقلاب با محوریت دغدغه های فرهنگی معظم له می پردازد.

اسلاید 4: کتابخوانى را باید جزو عادات خودمان قرار دهیم. به فرزندانمان هم از کودکى عادت بدهیم کتاب بخوانند؛ مثلاً وقتى مى‌خواهند بخوابند، کتاب بخوانند. یا وقتى ایام فراغتى هست، روز جمعه‌اى هست که تفریح مى‌کنند، حتماً بخشى از آن روز را به کتاب خواندن اختصاص دهند. در تابستان‌ها که نوجوانان و جوانان محصّل، تعطیل‌اند حتماً کتاب بخوانند. کتاب‌هایى را معیّن کنند، بخوانند و تمام کنند. افرادى که کار روزانه دارند مثلاً کارمند ادارى، کارگر، کاسب و یا کشاورز هستند وقتى به خانه مى‌آیند، بخشى از زمان را گرچه نیم‌ساعت براى کتاب خواندن بگذارند.

اسلاید 5: دراین کتاب فرازهایی از زندگی حضرت علی‌اکبر (ع) به تصویر کشیده می‌شود. وقایع از زاویه‌ی اول شخص و از زبان اسب آن حضرت «عقاب» روایت می‌شود و مخاطب راوی در داستان، لیلی بنت ابی‌مرّه مادر گرامی حضرت علی‌اکبر (ع) است. این کتاب به چاپ سی و پنجم رسیده است.بخوانید تا بدانید...

اسلاید 6: ادبیات و هنر مقاومت و آنچه مربوط به دوره ی خاص دفاع کشور و ملت ماست، حقیقتا از برجسته ترین و مهم ترین کارهاست. البته دوستان خیلی کار کرده اند. از دهه ی 60 که این کارهای هنری و ادبی در حوزه هنری شروع شد و این خاطرات منتشر گردید، من یکی از مشتری های پر و پا قرص این کتاب ها بودم، که خاطرات را نگاه کنم.   من خیلی تحت تاثیر جذابیت و صداقت و خلوص این نوشته ها و گفته ها هستم؛ این را واقعا عرض می کنم.

اسلاید 7: کتاب ”قیام حسین (ع) ” از مهمترین آثار پژوهشی دکتر سید جعفر شهیدی در زمینه نهضت امام حسین (ع) و تشیع است. وی در این کتاب به بررسی ریشه های وقوع حادثه ی عاشورا می پردازد. این کتاب یکی از بهترین کتاب های تحلیلی در زمینه ی عاشورا شناسی است.مطالعه ی آن را از دست ندهید.*پیشنهاد مطالعه** برای محرم امسال*

اسلاید 8: دانشجو و آدم مسلمان به هر مقامي هم نايل شود بايد مطالعه اسلامي و ديني داشته باشد. بايد از محرمات پرهيز نمايد. حضرت آیت الله بهجت (ره)

اسلاید 9: اگر دل و حوصله ی کتاب خوندن ندارید ؛ اگه نمی دونید چه کتاب هایی رو باید چطور بخونید ؛ اگه اهمیت کتابخونی براتون مشخص نیست ؛ اگه دنبال کتاب هایی هستید که ارزش خوندن داشته باشه ؛ *** خوندن کتاب ” من و کتاب“ می تونه بهتون کمک کنه ...

اسلاید 10: آنکه خودش را تعلیم و تربیت می کند بیشتر شایسته احترام است تا کسی که مردم را تعلیم و تربیت می کند. امام علی (ع)

اسلاید 11: برای یک ملت، خسارتی بزرگ است که افراد آن با کتاب سر و کار نداشته باشند؛ و برای یک فرد، توفیق عظیمی است که با کتاب مانوس و همواره در حال بهره گیری از آن، یعنی آموختن چیزهای تازه، باشد.

اسلاید 12: بخوانید تا بدانید...این کتاب به شرحی از بیانات رهبر معظم انقلاب با محوریت دغدغه های فرهنگی معظم له می پردازد.

اسلاید 13: کتابخوانى را باید جزو عادات خودمان قرار دهیم. به فرزندانمان هم از کودکى عادت بدهیم کتاب بخوانند؛ مثلاً وقتى مى‌خواهند بخوابند، کتاب بخوانند. یا وقتى ایام فراغتى هست، روز جمعه‌اى هست که تفریح مى‌کنند، حتماً بخشى از آن روز را به کتاب خواندن اختصاص دهند. در تابستان‌ها که نوجوانان و جوانان محصّل، تعطیل‌اند حتماً کتاب بخوانند. کتاب‌هایى را معیّن کنند، بخوانند و تمام کنند. افرادى که کار روزانه دارند مثلاً کارمند ادارى، کارگر، کاسب و یا کشاورز هستند وقتى به خانه مى‌آیند، بخشى از زمان را گرچه نیم‌ساعت براى کتاب خواندن بگذارند.

اسلاید 14: دراین کتاب فرازهایی از زندگی حضرت علی‌اکبر (ع) به تصویر کشیده می‌شود. وقایع از زاویه‌ی اول شخص و از زبان اسب آن حضرت «عقاب» روایت می‌شود و مخاطب راوی در داستان، لیلی بنت ابی‌مرّه مادر گرامی حضرت علی‌اکبر (ع) است. این کتاب به چاپ سی و پنجم رسیده است.بخوانید تا بدانید...

اسلاید 15: ادبیات و هنر مقاومت و آنچه مربوط به دوره ی خاص دفاع کشور و ملت ماست، حقیقتا از برجسته ترین و مهم ترین کارهاست. البته دوستان خیلی کار کرده اند. از دهه ی 60 که این کارهای هنری و ادبی در حوزه هنری شروع شد و این خاطرات منتشر گردید، من یکی از مشتری های پر و پا قرص این کتاب ها بودم، که خاطرات را نگاه کنم.   من خیلی تحت تاثیر جذابیت و صداقت و خلوص این نوشته ها و گفته ها هستم؛ این را واقعا عرض می کنم.

اسلاید 16: کتاب ”قیام حسین (ع) ” از مهمترین آثار پژوهشی دکتر سید جعفر شهیدی در زمینه نهضت امام حسین (ع) و تشیع است. وی در این کتاب به بررسی ریشه های وقوع حادثه ی عاشورا می پردازد. این کتاب یکی از بهترین کتاب های تحلیلی در زمینه ی عاشورا شناسی است.مطالعه ی آن را از دست ندهید.*پیشنهاد مطالعه** برای محرم امسال*

اسلاید 17: دانشجو و آدم مسلمان به هر مقامي هم نايل شود بايد مطالعه اسلامي و ديني داشته باشد. بايد از محرمات پرهيز نمايد. حضرت آیت الله بهجت (ره)

اسلاید 18: اگر دل و حوصله ی کتاب خوندن ندارید ؛ اگه نمی دونید چه کتاب هایی رو باید چطور بخونید ؛ اگه اهمیت کتابخونی براتون مشخص نیست ؛ اگه دنبال کتاب هایی هستید که ارزش خوندن داشته باشه ؛ *** خوندن کتاب ” من و کتاب“ می تونه بهتون کمک کنه ...

اسلاید 19: آنکه خودش را تعلیم و تربیت می کند بیشتر شایسته احترام است تا کسی که مردم را تعلیم و تربیت می کند. امام علی (ع)

اسلاید 20: برای یک ملت، خسارتی بزرگ است که افراد آن با کتاب سر و کار نداشته باشند؛ و برای یک فرد، توفیق عظیمی است که با کتاب مانوس و همواره در حال بهره گیری از آن، یعنی آموختن چیزهای تازه، باشد.

اسلاید 21: بخوانید تا بدانید...این کتاب به شرحی از بیانات رهبر معظم انقلاب با محوریت دغدغه های فرهنگی معظم له می پردازد.

اسلاید 22: کتابخوانى را باید جزو عادات خودمان قرار دهیم. به فرزندانمان هم از کودکى عادت بدهیم کتاب بخوانند؛ مثلاً وقتى مى‌خواهند بخوابند، کتاب بخوانند. یا وقتى ایام فراغتى هست، روز جمعه‌اى هست که تفریح مى‌کنند، حتماً بخشى از آن روز را به کتاب خواندن اختصاص دهند. در تابستان‌ها که نوجوانان و جوانان محصّل، تعطیل‌اند حتماً کتاب بخوانند. کتاب‌هایى را معیّن کنند، بخوانند و تمام کنند. افرادى که کار روزانه دارند مثلاً کارمند ادارى، کارگر، کاسب و یا کشاورز هستند وقتى به خانه مى‌آیند، بخشى از زمان را گرچه نیم‌ساعت براى کتاب خواندن بگذارند.

اسلاید 23: دراین کتاب فرازهایی از زندگی حضرت علی‌اکبر (ع) به تصویر کشیده می‌شود. وقایع از زاویه‌ی اول شخص و از زبان اسب آن حضرت «عقاب» روایت می‌شود و مخاطب راوی در داستان، لیلی بنت ابی‌مرّه مادر گرامی حضرت علی‌اکبر (ع) است. این کتاب به چاپ سی و پنجم رسیده است.بخوانید تا بدانید...

اسلاید 24: ادبیات و هنر مقاومت و آنچه مربوط به دوره ی خاص دفاع کشور و ملت ماست، حقیقتا از برجسته ترین و مهم ترین کارهاست. البته دوستان خیلی کار کرده اند. از دهه ی 60 که این کارهای هنری و ادبی در حوزه هنری شروع شد و این خاطرات منتشر گردید، من یکی از مشتری های پر و پا قرص این کتاب ها بودم، که خاطرات را نگاه کنم.   من خیلی تحت تاثیر جذابیت و صداقت و خلوص این نوشته ها و گفته ها هستم؛ این را واقعا عرض می کنم.

اسلاید 25: کتاب ”قیام حسین (ع) ” از مهمترین آثار پژوهشی دکتر سید جعفر شهیدی در زمینه نهضت امام حسین (ع) و تشیع است. وی در این کتاب به بررسی ریشه های وقوع حادثه ی عاشورا می پردازد. این کتاب یکی از بهترین کتاب های تحلیلی در زمینه ی عاشورا شناسی است.مطالعه ی آن را از دست ندهید.*پیشنهاد مطالعه** برای محرم امسال*

اسلاید 26: دانشجو و آدم مسلمان به هر مقامي هم نايل شود بايد مطالعه اسلامي و ديني داشته باشد. بايد از محرمات پرهيز نمايد. حضرت آیت الله بهجت (ره)

اسلاید 27: اگر دل و حوصله ی کتاب خوندن ندارید ؛ اگه نمی دونید چه کتاب هایی رو باید چطور بخونید ؛ اگه اهمیت کتابخونی براتون مشخص نیست ؛ اگه دنبال کتاب هایی هستید که ارزش خوندن داشته باشه ؛ *** خوندن کتاب ” من و کتاب“ می تونه بهتون کمک کنه ...

اسلاید 28: آنکه خودش را تعلیم و تربیت می کند بیشتر شایسته احترام است تا کسی که مردم را تعلیم و تربیت می کند. امام علی (ع)

اسلاید 29: برای یک ملت، خسارتی بزرگ است که افراد آن با کتاب سر و کار نداشته باشند؛ و برای یک فرد، توفیق عظیمی است که با کتاب مانوس و همواره در حال بهره گیری از آن، یعنی آموختن چیزهای تازه، باشد.

اسلاید 30: بخوانید تا بدانید...این کتاب به شرحی از بیانات رهبر معظم انقلاب با محوریت دغدغه های فرهنگی معظم له می پردازد.

اسلاید 31: کتابخوانى را باید جزو عادات خودمان قرار دهیم. به فرزندانمان هم از کودکى عادت بدهیم کتاب بخوانند؛ مثلاً وقتى مى‌خواهند بخوابند، کتاب بخوانند. یا وقتى ایام فراغتى هست، روز جمعه‌اى هست که تفریح مى‌کنند، حتماً بخشى از آن روز را به کتاب خواندن اختصاص دهند. در تابستان‌ها که نوجوانان و جوانان محصّل، تعطیل‌اند حتماً کتاب بخوانند. کتاب‌هایى را معیّن کنند، بخوانند و تمام کنند. افرادى که کار روزانه دارند مثلاً کارمند ادارى، کارگر، کاسب و یا کشاورز هستند وقتى به خانه مى‌آیند، بخشى از زمان را گرچه نیم‌ساعت براى کتاب خواندن بگذارند.

اسلاید 32: دراین کتاب فرازهایی از زندگی حضرت علی‌اکبر (ع) به تصویر کشیده می‌شود. وقایع از زاویه‌ی اول شخص و از زبان اسب آن حضرت «عقاب» روایت می‌شود و مخاطب راوی در داستان، لیلی بنت ابی‌مرّه مادر گرامی حضرت علی‌اکبر (ع) است. این کتاب به چاپ سی و پنجم رسیده است.بخوانید تا بدانید...

اسلاید 33: ادبیات و هنر مقاومت و آنچه مربوط به دوره ی خاص دفاع کشور و ملت ماست، حقیقتا از برجسته ترین و مهم ترین کارهاست. البته دوستان خیلی کار کرده اند. از دهه ی 60 که این کارهای هنری و ادبی در حوزه هنری شروع شد و این خاطرات منتشر گردید، من یکی از مشتری های پر و پا قرص این کتاب ها بودم، که خاطرات را نگاه کنم.   من خیلی تحت تاثیر جذابیت و صداقت و خلوص این نوشته ها و گفته ها هستم؛ این را واقعا عرض می کنم.

اسلاید 34: کتاب ”قیام حسین (ع) ” از مهمترین آثار پژوهشی دکتر سید جعفر شهیدی در زمینه نهضت امام حسین (ع) و تشیع است. وی در این کتاب به بررسی ریشه های وقوع حادثه ی عاشورا می پردازد. این کتاب یکی از بهترین کتاب های تحلیلی در زمینه ی عاشورا شناسی است.مطالعه ی آن را از دست ندهید.*پیشنهاد مطالعه** برای محرم امسال*

اسلاید 35: دانشجو و آدم مسلمان به هر مقامي هم نايل شود بايد مطالعه اسلامي و ديني داشته باشد. بايد از محرمات پرهيز نمايد. حضرت آیت الله بهجت (ره)

اسلاید 36: اگر دل و حوصله ی کتاب خوندن ندارید ؛ اگه نمی دونید چه کتاب هایی رو باید چطور بخونید ؛ اگه اهمیت کتابخونی براتون مشخص نیست ؛ اگه دنبال کتاب هایی هستید که ارزش خوندن داشته باشه ؛ *** خوندن کتاب ” من و کتاب“ می تونه بهتون کمک کنه ...

9,900 تومان

خرید پاورپوینت توسط کلیه کارت‌های شتاب امکان‌پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود پاورپوینت در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در صورت عدم رضایت سفارش برگشت و وجه به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

در صورت نیاز با شماره 09353405883 در واتساپ، ایتا و روبیکا تماس بگیرید.

افزودن به سبد خرید