علوم اجتماعی و جامعه‌شناسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، فیلم ارائه‌های جذاب

تُنی پُرتر: ندایی برای مردها

۳ مهر ۱۳۹۷

در کنفرانس TEDWomen، تُنی پُرتر مردهای سراسر دنیا را احضار میکند: “مثل یک مرد” عمل نکنید. او داستانهای جالبی را از زندگی خود با ما درمیان میگذارد و به ما نشان میدهد که چگونه طرز فکری که خیلی از مردها و پسرهای نوجوان را شدیدا در بر گرفته است، میتواند آنها را بسوی بی احترامی، …

در کنفرانس TEDWomen، تُنی پُرتر مردهای سراسر دنیا را احضار میکند: “مثل یک مرد” عمل نکنید. او داستانهای جالبی را از زندگی خود با ما درمیان میگذارد و به ما نشان میدهد که چگونه طرز فکری که خیلی از مردها و پسرهای نوجوان را شدیدا در بر گرفته است، میتواند آنها را بسوی بی احترامی، بدرفتاری و تجاوز به زنها و همدیگر هدایت کند. راه حل او: خود را از چنگ “در چهارچوب مرد محصور شدن” رها ساز.

0 دیدگاه برای “تُنی پُرتر: ندایی برای مردها”

دیدگاهی برای این مطلب نوشته نشده است.

اولین دیدگاه را برای “تُنی پُرتر: ندایی برای مردها” بنویسید.

نوشته‌های مرتبط:

سایر

خریدن یک کیف دستی تقلبی یا ساعت مارک دار جعلی چه ضرری دارد؟ آنطور که الستر گری، کارآگاه شناسایی شیادی و کلاهبرداری می گوید، اجناس تقلبی از این قبیل به تامین بودجه تروریسم و جنایات سازمان یافته می انجامد. درباره اقتصاد زیرزمینی تریلیون دلاری شبکه فروش اجناس جعلی، بیشتر بدانید – از سازمان های مجرمی …

سایر

جان میدا،‏ متخصص انستیتوی رسانه ای دانشگاه ‏MIT‏ با ترکیبی از تکنولوژی و هنر سر و کار دارد،‏ که می تواند گاه بسیار پیچیده باشد.‏ در این سخنرانی او درباره ی ساده کردن چیز ها تا حد پایه صحبت می کند.

فیلم ارائه‌های جذاب

جنیفر لین،‏ پیانیست و آهنگ ساز ،‏ یک اجرای جادویی را ارائه می دهد و سپس در مورد روند خلاقیت صحبت می کند و یک قطعه ی تک نوازی بر اساس ترتیبی اتفاقی از نت ها به صورت بداهه اجرا می کند.